Aktualności

slider anita lazinska

Gramy u siebie: Anita Łazińska

Wokalistka, pianistka, organistka, aranżerka i członek londyńskiego zespołu Alle Choir oraz międzynarodowego zespołu Vibrations Of Sound wystąpi 27 października w Centrum Kultury „Browar B.”! Czytaj więcej

wesola wdowka slider

„Wesoła Wdówka”

To najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehara, operetka, której wszystkie arie i pieśni to światowe przeboje. „Wesołą Wdówkę” zobaczymy w Browarze B. 6 października o 18.00. Czytaj więcej

slider wiolimis2018_10

Akademia WioliMisia „Tonalny Elementarz WioliMisia”

WioliMiś wraca po wakacjach! Kolejny koncert z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty realizowane przez Filharmonię Pomorską przeznaczone są dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia.

Czytaj więcej

slider piotr krepec

Koncert Piotra Krępecia

Gitarzysta akustyczny fingerstyle, uznany przez magazyn Top Guitar „objawieniem i wielką nadzieją polskiej gitary” wystąpi w sali kameralnej Browaru B. 22 września o 19.00.

Czytaj więcej

dzien otwarty baner

Dzień Otwarty Sekcji Języków Obcych i Pracowni Edukacji Plastycznej

Wszystkich zainteresowanych kursami językowymi oraz zajęciami plastycznymi dla dzieci, młodzieży i dorosłych zapraszamy na dzień otwarty w CK „Browar B.”. Tego dnia nasi instruktorzy będą czekać na Was i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.
Czytaj więcej

38768547_2551324501548245_2934094255288745984_o

III Wystawa Makiet Kolejowych i Samochodowych

Zapraszamy do odwiedzenia po raz trzeci Wystawy Makiet Kolejowych i Samochodowych zorganizowanej przez sklep modelarski Świat modeli KoTeBi, Centrum Kultury Browar B oraz Niezależny Kolejowy Projekt Modelarski.

Czytaj więcej

sl

Harmonogram zajęć Centrum Kultury „Browar B.”na rok szkolny 2018/2019

harmonogram

Czytaj więcej

slider

„Szlakiem dalekich kontynentów w reportażu, wierszach i fotografii”

Książka „Szlakiem dalekich kontynentów w reportażu, wierszach i fotografii” jest zbiorem wspomnień autorów z podróży do USA, Meksyku, Argentyny, Urugwaju, Paragwaju, Brazylii, Maroka, Egiptu, Turcji, Jordanii, Izraela, Indii, Chin, Australii i Nowej Zelandii.

Czytaj więcej

Slider nabor 2018 Kujawy

Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca „Kujawy”

Od ponad ćwierć wieku zespół promuje folklor, tradycje i obrzędy m.in. z Kujaw, Łowicza, Spisza, Rzeszowa, Żywca, Krakowa oraz Kurpi. Oprócz odtwarzania oryginalnych tańców, śpiewów, muzyki i strojów ludowych, zespół na swoim koncie posiada również widowiska związane z obrzędowością oraz organizację imprez folklorystycznych o zasięgu ogólnopolskim.

Czytaj więcej

Drukowanie

Oferta zajęć Centrum Kultury „Browar B.” w sezonie artystycznym 2018/2019

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty zajęć!

Czytaj więcej