Aktualności

o kujawski wianek slider 1080

Ogólnopolski Festiwal Zespołów Folklorystycznych „O Kujawski Wianek”.

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Folklorystycznych „O Kujawski Wianek”. Tegoroczna, siódma edycja odbędzie się 21 października w sali widowiskowej Centrum Kultury „Browar B.”.

Czytaj więcej

LALALATO-1080

La La Lato: Koncert zespołu Bad

W niedzielę 27 sierpnia zapraszamy na kolejny koncert na scenie na Wiśle. Od 18.00 zagra grupa czterech profesjonalnych muzyków, których połączyła miłość do twórczości U2.

Czytaj więcej

baner-elektronika m

ELEKTRONIKA zajęcia dla twojego dziecka

Eduino to nowoczesne podejście do nauki. Od podstaw elektroniki po platformę Arduino, programowanie oraz robotykę. Oferujemy wszelkie niezbędne elementy i podzespoły elektroniczne podczas zajęć, aby Twoje dziecko mogło rozpocząć przygodę w niezwykle interesującym świecie nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej

baner-apanowicz

„repetycje dotykowe” Joanny Apanowicz

Galeria Sztuki „Suszarnia” zaprasza na wystawę łódzkiej artystki, która zajmuje się grafiką projektową, tworzy ceramikę oraz książki artystyczne.  Czytaj więcej

baner-domagala

„W duecie” Lidii i Jolanty Domagały

Galeria Sztuki „Antresola” CK „Browar B.” zaprasza wszystkich miłośników malarstwa i rzeźby na wystawę pt. „W duecie” Lidii i Jolanty Domagały.
Czytaj więcej

PEP 1080

IV Przegląd Twórczości z Pracowni Edukacji Plastycznej CK „Browar B.” (2016- 2017)

Zapraszamy na wystawę „Oblicza młodej sztuki” – IV Przegląd Twórczości z Pracowni Edukacji Plastycznej CK „Browar B.” (2016- 2017)

Czytaj więcej

baner-wakacje

Letnie akcje na wakacje

Jak co roku zapraszamy najmłodszych do wspólnej, wakacyjnej przygody!
Czytaj więcej

baner-wik-2017-07

Włocławski Informator Kulturalny

lipiec sierpień 2017
Czytaj więcej

Baner akademia wiolimisia 1080

Akademia WioliMisia: „Dźwiękowe esy floresy WioliMisia”

Kolejny koncert z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia.

Czytaj więcej

kapela baner 1080

Kapela z szaconkiem

Włocławski zespół zagra koncert promujący swoją debiutancką płytę. 30 maja 2017 roku nakładem Wydawnictwa Muzycznego „Folk” ukazała się pierwsza płyta Kapeli pt. „Klawo !”.

Czytaj więcej