Aktualności

baner-elektronika

Eduino

„Eduino to nowoczesne podejście do nauki. Od podstaw elektroniki po platformę Arduino, programowanie oraz robotykę. Oferujemy wszelkie niezbędne elementy i podzespoły elektroniczne podczas zajęć, aby Twoje dziecko mogło rozpocząć przygodę w niezwykle interesującym świecie
nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej

slajder festiwal papieru

Festiwal Papieru

Zapraszamy 18 sierpnia na nasz dziedziniec na kolejną edycję Festiwalu Papieru!

Czytaj więcej

21

Projekcja filmu dokumentalnego „Z dala od orkiestry”

Fundacja im. Zygmunta Zaleskiego i Centrum Kultury „Browar B.” serdecznie zapraszają na projekcję filmu dokumentalnego „Z dala od orkiestry” przedstawiającego historię Zygmunta Lubicz-Zaleskiego, historyka i krytyka literatury, tłumacza, poety i publicysty..

Czytaj więcej

slajder miedzynarodowo na ludowo

Międzynarodowo na ludowo

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Pieśni i Tańca „Kujawy” oraz Centrum Kultury „Browar B.” zapraszają na wspólny koncert młodych włocławian z Zespołu Pieśni i Tańca „Kujawy” oraz gości z Zespołu Folklorystycznego Karagöz z Turcji.

Czytaj więcej

baner-wik2018-0708

Włocławski Informator Kulturalny

lipiec / sierpień 2018
Czytaj więcej

slajder Magical

Magical Dreams IV

Galerie Sztuki „Suszarnia” i „Antresola” zapraszają na wystawę sztuki surrealistycznej i realizmu magicznego – „Magical Dreams IV”. WSTĘP WOLNY!

Czytaj więcej

galerie-otwarte

Wystawy w CK „Browar B.”

Zapraszamy do odwiedzania galerii sztuki Centrum Kultury „Browar B.”! W okresie wakacji wstęp na wszystkie bieżące ekspozycje jest bezpłatny. Zapraszamy od wtorku do soboty w godz. 14.00-18.00!

konop

Adela Konop i przyjaciele na scenie na Wiśle

Bydgoska wokalistka zaśpiewa na pływającej scenie 19 sierpnia o 18.00. Adela z muzyką związana od wczesnego dzieciństwa. Śpiewa odkąd pamięta. Przez kilka lat grała na skrzypcach, jednak śpiewanie zawsze było jej bliższe. Już jako nastolatka wiedziała, że chcę związać swoją przyszłość z muzyką rozrywkową.
Czytaj więcej

slider-1080x323[1]

Wakacje w Taktyku

Klub gier planszowych Taktyk zaprasza na planszówkowe wakacje. Na zainteresowanych umysłową zabawą czeka ponad 300 gier przygodowych, kalamburowych, towarzyskich, podróżniczych, zręcznościowych i logicznych. Rozrywka dla każdego – niezależnie od wieku.
Czytaj więcej

potancowki baner

„Letnie potańcówki”

To będzie dobra zabawa pod gołym niebem! Międzypokoleniowa zabawa przy dźwiękach kapel grających na żywo!

Czytaj więcej