Aktualności

keep rockin slider 1080 2ver

Gramy u siebie: Keep Rockin’ & Protoplasta

Premiera nowego albumu Keep Rockin’ „Screaming Out Your Name” oraz debiutanckiej płyty Protoplasty 28 kwietnia o 19.00 !

Czytaj więcej

margaret 1080

Majówka z Margaret

Pierwszy raz we Włocławku wystąpi popularna w Polsce i Skandynawii wokalistka i blogerka modowa! 3 maja na bulwarach imprezę zaczynamy o 16.00! Margaret, Czaqu i dj-e z Czarnego Spichrza.

Czytaj więcej

baner 1080

Konfrontacje Tańca Współczesnego CODA

Do udziału w Konfrontacjach zapraszamy zespoły taneczne oraz teatry tańca działające w obrębie szeroko pojętych współczesnych form tańca.

Czytaj więcej

aaa

Specjalna edycja zajęć „Komputer dla seniora”!

Chciałbyś szybko i bezstresowo nauczyć się obsługi komputera? Boisz się że jest to dla Ciebie zbyt trudne? Nie zwlekaj, przyjdź i zobacz, jakie to proste! Z nami na pewno pokonasz swój strach i w krótkim czasie zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi komputera..

Czytaj więcej

baner-www-przedszkolaki-2017

„Scena dla malucha”

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXII Prezentacjach Artystycznych Przedszkolaków, które odbędą się od 22 do 24 maja. Każdego dnia od imprezę zaczynamy o godz. 16.00. Będzie nam niezmiernie miło gościć młodych artystów na naszej scenie.
Czytaj więcej

maly ksiaze 1080'

„Zaprzyjaźnij się z Małym Księciem”

Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Kultury „Browar B.” oraz klub gier planszowych „Taktyk” zapraszają małych i dużych sympatyków Małego Księcia do udziału w turnieju w grę planszową „Mały Książę – stwórz mi planetę”.

Czytaj więcej

baner-deser-kolumbia

Majowy „Deser kolumbijski” w „Starej Remizie”

Klub „Stara Remiza” zaprasza 12 maja o godz. 18.00 na „XXXII Deser z kulturą – Cumbia Colombiana”. Wraz z muzykami i tancerzami wystąpi wokalistka Magdalena Lechowska, która przez 12 lat mieszkała w Kolumbii.
Czytaj więcej

baner 1080 Toulouse lautrec 3

Toulouse-Lautrec „Litografie”

Galeria Sztuki „Antresola” zaprasza na wystawę Toulouse-Lautreca „Litografie”

Czytaj więcej

Slider Golaszewo 2017m

I Międzynarodowy Plenery Malarski -„AGRO-ART Gołaszewo 2017”

Galeria Sztuki „Fermentownia” zaprasza w sobotę – 29 kwietnia o 16.00 na wernisaż poplenerowej wystawy I Międzynarodowego Pleneru Malarskiego -„AGRO-ART Gołaszewo 2017”.

Czytaj więcej

baner-talencik2

VIII „Talencik”

Konkurs promujący młode talenty w dziedzinie tańca, śpiewu oraz innych umiejętności skierowany do dzieci z przedszkoli, klas 0-III, IV-VI oraz szkół gimnazjalnych. Szczegóły: tel. 54 2339705.
Czytaj więcej