Aktualności

baner-beksinski

Beksiński – grafiki komputerowe

W Galeria Sztuki „Suszarnia” oglądać można wystawę grafik jednego z najwybitniejszych polskich artystów Zdzisława Beksińskiego.
Czytaj więcej

baner-nowy-final-2017-2

XXVI Finał Turnieju Poezji Śpiewanej

Od 26 lat Włocławek jest gospodarzem Finału Turnieju Poezji Śpiewanej, najważniejszej imprezy tego nurtu w Polsce. Finał odbywa się w ramach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. To najbardziej prestiżowe wydarzenie muzyczne w naszym mieście.
Czytaj więcej

baner-www

Akademia WioliMisia „Klasyka na wesoło”

Gdy za oknem coraz więcej zieleni, aż chce się śpiewać z radości. Pośpiewamy dla Was zatem. Zabrzmią utwory opowiadające o wiośnie lub wiosenny nastrój posiadające. Najdoskonalszy instrument – głos wiele ma nam do zaoferowania.
Czytaj więcej

baner-dla-dzieci2017

Koncert na Dzień Dziecka

1 czerwca o godz. 18.00 Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza na „Piosenki naszego dzieciństwa”. To koncert, na którym przypomnimy piosenki z popularnych programów telewizyjnych z lat 80-tych i 90-tych.
Czytaj więcej

leg-dzieci-mama

Dzień Dziecka w klubie „Łęg”

Klub przy ul. Płockiej 246 zaprasza na festyn w niedzielę 4 czerwca od godz 16.00.
Czytaj więcej

baner 1080

Konfrontacje Tańca Współczesnego CODA – wyniki

W sobotę 20.05 w „Browarze B.” wystąpiło ponad 400 tancerzy z Malborka, Bydgoszczy, Torunia, Piecek, Gorzowa Wielkopolskiego, Warszawy, Białegostoku, Mrągowa, Krosna, Pyskowic, Łodzi i Kalisza.

Czytaj więcej

baner-talencik

„Talencik” – wyniki I kategorii

11 maja w „Starej Remizie” odbył się konkurs zorganizowany przez klub „Łęg”. W imprezie wzięło udział 80 uczestników z przedszkoli oraz klas 0-3 szkół podstawowych z Włocławka i okolic.
Czytaj więcej

baner-cz2talencika

„Talencik” – wyniki II kategorii

18 maja odbyła się kolejna część konkursu młodych talentów, organizowanego przez klub „Łęg”. Jury  w składzie: Luiza Luczkowska, Andrzej Chmielewski i Grzegorz Augustynowicz wybrało następujących laureatów.
Czytaj więcej

baner-talencik-cz3

„Talencik” – wyniki III kategorii

W piątek 19 maja w „Starej Remizie” odbyła się kolejna część konkursu dla młodych talentów. Tym razem prezentowali się gimnazjaliści.
Czytaj więcej

Slider Golaszewo 2017m

I Międzynarodowy Plenery Malarski -„Agro-Art Gołaszewo 2017”

Galeria Sztuki „Fermentownia” zaprasza na poplenerową wystawę I Międzynarodowego Pleneru Malarskiego -„AGRO-ART Gołaszewo 2017”.

Czytaj więcej