Aktualności

1920 coda

IV Konfrontacje Tańca Współczesnego CODA już w sobotę!

Do Włocławka przyjedzie ponad 300 tancerzy z Ciechanowa, Kalisza, Bydgoszczy, Bielska-Białej, Warszawy, Białegostoku, Włocławka, Mrągowa, Łodzi i Lublina. Zapraszamy od 10.00. Wstęp wolny!

Czytaj więcej

baner-final2018

XXVII Finał Turnieju Poezji Śpiewanej

Od 27 lat Włocławek jest gospodarzem Finału Turnieju Poezji Śpiewanej, najważniejszej imprezy tego nurtu w Polsce. Finał odbywa się w ramach 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. To najbardziej prestiżowe wydarzenie muzyczne w naszym mieście.
Czytaj więcej

trans gitar slider

„Trans Gitar” w „Starej Remizie”

Klub CK Browar B. „Stara Remiza” przy ul. Żabiej 8 zaprasza 18 maja o godz. 18.00 na „Trans Gitar” – wyjątkowy koncert zespołu „Moribunda” na klubowej scenie zabytkowej Sali Zebrań.

Czytaj więcej

slider wiolimis maj 2018

Akademia WioliMisia „Leniwe majowe przeciąganie struny”

Ostatni przed wakacjami koncert z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki.

Czytaj więcej

slider Giyowska

Krystyna Giżowska „Od lat…”

Na premierowym koncercie przypadającym w Dniu Matki piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje, które znamy i lubimy ..od lat”.

Czytaj więcej

sllider niemen

„Przed dyplomem”

Zapraszamy na koncerty uczniów, dyplomantów Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku.

Czytaj więcej

baner

Widowisko taneczno-edukacyjne „Dumni z pochodzenia”

Centrum Kultury „Browar B.” wraz z Zespołem Pieśni i Tańca „Kujawy” serdecznie zaprasza Państwa na widowisko taneczno-edukacyjne „Dumni z pochodzenia”, które odbędzie się w sali widowiskowej naszego Centrum w dniach 19 i 20 czerwca 2018 r.

Czytaj więcej

slider-dylan

Twórczość noblisty i zdobywcy Oskara w Klubie „Stara Remiza”

X Gwiazdoteka „Bob Dylan i piewcy folku” przybliży twórczość wybitnego amerykańskiego pieśniarza Boba Dylana, laureata literackiej Nagrody Nobla i jego poprzedników na muzycznej drodze.
Czytaj więcej

hocki klocki

Hocki-klocki na dziedzińcu „Browaru B.”

Wszystkich zainteresowanych zajęciami „Hocki-klocki” zapraszamy na dziedziniec „Browaru B.”. W przypadku złej pogody zajęcia będą odbywać się jak zawsze w sali nr 5. Serdecznie zapraszamy w poniedziałki między 16.00 a 19.00.
Czytaj więcej

slajder Borowski (1)

Wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Borowskiego pt. „Continuum”

17 maja (czwartek) o godz.18.00 Galeria Sztuki „Suszarnia” zaprasza na wernisaż niezwykłej wystawy malarstwa Waldemara Borowskiego pt. „Continuum”

Czytaj więcej