Aktualności

zaproszenie Szymon Zychowicz

Gramy u siebie: Joanna Lewandowska

Joanna Lewandowska – pochodząca z Włocławka wokalistka, aktorka, kompozytorka, pedagog wystąpi w „Browarze B.” 1 kwietnia o 18.00. Bilety po 15 zł.

Czytaj więcej

1080

„Gramy dla autyzmu” – Junior Jazz Big Band ’75

31 marca o 17.00 w „Browarze B.” koncert organizowany przez Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w ramach obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu „Dwudziestka na niebiesko” pod honorowym patronatem prezydenta Marka Wojtkowskiego.

Czytaj więcej

rwt-2017

Wielkanocne Warsztaty Twórcze!

Klub „Zazamcze” zaprasza dzieci z rodzicami, dziadkami na rodzinne warsztaty twórcze, które odbędą się 1 kwietnia o godz. 10.00. Tematyką warsztatów będzie Wielkanoc. Dzieci będą wykonywać tradycyjne ozdoby wielkanocne: stroiki, zajączki, baranki, wycinanki i inne ozdoby związane ze Świętami Wielkanocnymi.
Czytaj więcej

1080

Malujemy jajka z Zespołem Pieśni i Tańca „Kujawy”

Zespół Pieśni i Tańca „Kujawy” już w sobotę 1 kwietnia wprowadzi nas w wielkanocny nastrój. Wszystko to za sprawą kolejnego spotkania w ramach cyklu warsztatów „Z malowanej skrzyni- Malujemy jajka”.

Czytaj więcej

voovoo-baner

Voo Voo z nową płytą we Włocławku

„7” to tytuł kolejnego albumu zespołu Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego. W kwietniu grupa wystąpi w „Browarze B.”. Bilety już w sprzedaży!
Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów.
Czytaj więcej

dziob w dziob 1080

Rodzinny Poranek: „Dziób w dziób”

Spektakl Miejskiego Centrum Kultury w Tychach w reżyserii włocławianina Pawła Drzewieckiego zobaczymy w niedzielę 2 kwietnia w „Browarze B.” o 12.00.

Czytaj więcej

1080 Balczewski

Wystawa fotografii Wojciecha Balczewskiego pt. „Kominy”

Galeria Fotografii „Migawka” zaprasza we czwartek 23 marca o godz. 18.00 na wernisaż wystawy fotografii Wojciecha Balczewskiego pt. „Kominy”.

Czytaj więcej

japonia baner 1080

W krainie tajfunów

Hasło: Japonia. Pierwsze skojarzenia? Gejsze, pulsujące neonami Tokio, kwitnące drzewa wiśni, kuchnia japońska. I może czasem wulkan Fudżi.

Czytaj więcej

baner 1080

Konfrontacje Tańca Współczesnego CODA

Do udziału w Konfrontacjach zapraszamy zespoły taneczne oraz teatry tańca działające w obrębie szeroko pojętych współczesnych form tańca.

Czytaj więcej

keep rockin slider 1080 2ver

Gramy u siebie: Keep Rockin’ & Protoplasta

Premiera nowego albumu Keep Rockin’ „Screaming Out Your Name” oraz debiutanckiej płyty Protoplasty 28 kwietnia o 19.00 !

Czytaj więcej