Aktualności

slajder Matuszczyk Cyganska

Wernisaż wystawy malarstwa i tkaniny artystycznej pt. „Powrót do domu”. Autorka – Zofia Matuszczyk-Cygańska

Galeria Sztuki „Suszarnia” CK „Browar B.” zaprasza w sobotę 16 grudnia 2017 r. o godz.17.00 na wernisaż wystawy malarstwa i tkaniny artystycznej pt. „Powrót do domu” . Autorka – Zofia Matuszczyk-Cygańska (1914-2011), to malarka, która od czasów powojennych budowała sławę polskiej szkoły tkaniny.
Czytaj więcej

16.12 nocka NA FB 1080

Adrenalina pingwina, czyli 12 godzin z planszówkami

Klub Taktyk zaprasza w najbliższą sobotę na planszówkowe podsumowanie roku i mnóstwo rebelacyjnych gier. Wśród 20 nowości będą m.in. Ice cool – zabawna gonitwa pingwinów (nagroda Zabawka Roku 2017), Kowale losu z unikalnymi kostkami, Adrenalina dla twardzieli, przeuroczy Sen i niezwykła Terraformacja Marsa dla zaawansowanych graczy.

Czytaj więcej

1080

Zabawy z klockami

Zapraszamy małych i dużych konstruktorów na wspólne budowanie. Układanie klocków to nie tylko zabawa, ale także rewelacyjna forma nauki, podczas której uczymy budować, konstruować, rozwijać własną wyobraźnię oraz inspirujemy dzieci do realizowania własnych pomysłów.

Czytaj więcej

baner-bawialnia

Bawialnia – ozdoby świąteczne

Zapraszamy dzieci z rodzicami 16 grudnia do Klubu „Zazamcze” przy ul. Toruńskiej na warsztaty plastyczne, podczas których będziemy wykonywać oryginalne ozdoby świąteczne i choinkowe. Inspiracje czerpać będziemy m.in. z tradycyjnych polskich ozdób, które od lat przygotowywały w domach babcie i mamy wspólnie z dziećmi.
Czytaj więcej

1080 koncert noworoczny

Koncert świąteczno – noworoczny

Zapraszamy do wspólnego kolędowania z Zespołem Pieśni i Tańca „Kujawy” w niedzielę 17 grudnia o godz. 18.00 w „Browarze B.”

Czytaj więcej

Palma 1080

Adam Palma i goście: Anna Serafińska oraz Leszek Możdżer

Najlepszy gitarzysta akustyczny w Polsce na jedynym koncercie wspólnie z największym objawieniem polskiej pianistyki ostatnich lat i wybitną wokalistką jazzową. Pierwszy występ Leszka Możdżera we Włocławku. Tylko jeden taki koncert!

Czytaj więcej

koncert wiedenski 1080 3

Noworoczna Gala w Centrum Kultury „Browar B.”

Koncert z udziałem orkiestry, solistów i tancerzy Narodowego Teatru, Opery i Baletu w Odessie będzie pierwszą imprezą w 2018 roku. 2 stycznia o 19.00 zapraszamy do magicznego świata operetki, musicalu i filmu.

Czytaj więcej

Domagala 1080

Koncert Pawła Domagały

Paweł Domagała to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawanych i rozchwytywanych aktorów. Wielką popularnością cieszą się jego utwory na youtube i koncerty. W Browarze B. zaśpiewa tuż przed Walentynkami 9 lutego.
Czytaj więcej

aa1

V Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Boże Narodzenie to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych świąt w roku. Obok wymowy religijnej, posiada ogromny wymiar rodzinny; łagodzi nastroje, łączy pokolenia i przysparza miłości. Jedną z tradycji Świąt Bożego Narodzenia jest budowa szopek.
Czytaj więcej

Bodo 1080

Musical „Bodo” w Browarze B.

„Bodo” to historia legendarnego polskiego artysty Eugeniusza Bodo, która stała się inspiracją dla reżysera Dariusza Taraszkiewicza do stworzenia przedstawienia, w którym tytułową rolę gra Dariusz Kordek. Musical zobaczymy 3 lutego w Browarze B.

Czytaj więcej