Aktualności

piosenki-w-kadrze-1080

„Piosenki zatrzymane w kadrze”

Wakacje we Włocławku zaczynamy koncertem najpiękniejszych piosenek z polskich filmów w wykonaniu kwartetu smyczkowego Apertus Quartet ze śpiewającą aktorką Katarzyną Dąbrowską. Od „Miłość Ci wszystko wybaczy” przez „Uciekaj moje serce” do „Vabank”.

Czytaj więcej

PEP 1080

IV Przegląd Twórczości z Pracowni Edukacji Plastycznej CK „Browar B.” (2016- 2017)

Zapraszamy na wystawę „Oblicza młodej sztuki” – IV Przegląd Twórczości z Pracowni Edukacji Plastycznej CK „Browar B.” (2016- 2017)

Czytaj więcej

baner-wyniki-sabot

Złoto do złota – najwięcej nazbierał krasnal Dorota!

Aż 45 graczy rywalizowało w klubie gier planszowych „Taktyk” o miano najlepszego krasnala-sabotażysty. Ostatecznie o tytuł mistrza Polski oraz udział w mistrzostwach świata na Łotwie powalczą Agnieszka Mirzejewska, Szymon Dorota i Maciej Nadolski. Najważniejsza jednak była atmosfera i wspólna zabawa.
Czytaj więcej

baner-wakacje

Letnie akcje na wakacje

Jak co roku zapraszamy najmłodszych do wspólnej, wakacyjnej przygody!
Czytaj więcej

baner 1080

Konfrontacje Tańca Współczesnego CODA – wyniki

W sobotę 20.05 w „Browarze B.” wystąpiło ponad 400 tancerzy z Malborka, Bydgoszczy, Torunia, Piecek, Gorzowa Wielkopolskiego, Warszawy, Białegostoku, Mrągowa, Krosna, Pyskowic, Łodzi i Kalisza.

Czytaj więcej

LALALATO-1080

La La Lato: Koncert zespołu Arsenał

W niedzielę 2 lipca kolejny koncert na scenie na Wiśle. Wystąpi włocławska grupa wykonująca muzykę czołowych zespołów lat 70-, 80- i 90-, od Budgie, Omegi przez Black Sabbath, Pink Floyd do Santany i Dżemu.

Czytaj więcej

baner-nowy-final-2017-2

Laureaci 26. FTPŚ

Poznajcie najlepszych z najlepszych podczas 26. Finału Turnieju Poezji Śpiewanej w ramach 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Czytaj więcej

baner-beksinski

Beksiński – grafiki komputerowe

W Galeria Sztuki „Suszarnia” oglądać można wystawę grafik jednego z najwybitniejszych polskich artystów Zdzisława Beksińskiego.
Czytaj więcej

baner-materia

Wystawa fotografii pt. „Materia”

Galeria Fotografii „Migawka” CK „Browar B.” zaprasza miłośników i pasjonatów fotografii na wystawę pt. „Materia”. To debiutancka ekspozycja włocławianina Dariusza Sompolskiego, członka grupy FotoObiektywni.
Czytaj więcej

aa

Laureaci IX Konkursu Rzeźbiarskiego im. Stanisława Zagajewskiego

4 kwietnia w Zbiorach Sztuki przy ul. Zamczej 10/12 odbyła się gala wręczenia nagród laureatom IX Konkursu Rzeźbiarskiego dla Dzieci i Młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego.

Czytaj więcej