Aktualności

Janusz Radek 1080

Janusz Radek w „Browarze B.”

Nietuzinkowy artysta, niebanalny człowiek, niezwykły wokalista i kompozytor, a przede wszystkim charyzmatyczny frontman wystąpi w „Browarze B.” 22 października o 18.00.

Czytaj więcej

baner-jesienne

Jesienne spotkania z muzyką w „Łęgu”

Zapraszamy na spotkanie z założycielem „Duszowiska”, autorem tekstów i scenariuszy Januszem Kotarskim. Posłuchamy niebanalnej historii o życiu i pasjach autora.
Czytaj więcej

obiezyswiaty-baner-maly

Podróżujesz? Opowiedz nam o tym!

Nieważne, czy odkrywasz zapierające dech w piersiach zakątki Polski, dalekiej Azji czy Ameryki. „Obieżyświaty” to przestrzeń wymiany doświadczeń i inspiracji oraz możliwość spotkania się w gronie miłośników odkrywania świata i kultur.

Czytaj więcej

Magiczna noc slider 1080

Nocne granie w Taktyku – czary, duchy i telepatia

Klub Taktyk zaprasza na kolejne całonocne spotkanie z planszówkami. W Noc Przepowiedni pradawni Czarodzieje spróbują wieszczyć z kart przyszłość, wróżki-zombiuszki wytworzą szalony klimat Arkham, a Stwór próbował będzie rozproszyć przebiegłe żartobliwe Duszki.

Czytaj więcej

1080

Zabawy z klockami

Zapraszamy małych i dużych konstruktorów na wspólne budowanie. Układanie klocków to nie tylko zabawa, ale także rewelacyjna forma nauki, podczas której uczymy budować, konstruować, rozwijać własną wyobraźnię oraz inspirujemy dzieci do realizowania własnych pomysłów.

Czytaj więcej

Wiolimis 2017 listopad - 1080

Akademia WioliMisia „Dźwięczne popołudniowe chrapanie”

Kolejny koncert z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Koncerty przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 do 6 roku życia.

Czytaj więcej

ojczyzniana-baner

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej

W Święto Niepodległości po raz siódmy we Włocławku Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej. Przesłuchania i koncert galowy odbędą się w Centrum Kultury „Browar B.”. Wokaliści z całej Polski zmierzą się z tematyką patriotyczną i walczyć będą o główną nagrodę: 2000 zł!
Czytaj więcej

barwny pajak 1080 2 ver'

Barwny „pająk” pod sufitem

Centrum Kultury Browar B. zaprasza dzieci i dorosłych do udziału w Etnokonkursie na najpiękniejszego Pająka Kujawskiego. Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych – dzieci, młodzieży i dorosłych oraz do grup np. rodzin, sekcji plastycznych, kół Gospodyń Wiejskich itp.

Czytaj więcej

klamsteWka

„Kłamstewka” – debiut reżyserski Pawła Wawrzeckiego we Włocławku!

Przedstawienie Teatru Kwadrat z gwiazdorską obsadą w „Browarze B.” już 28 października.
Czytaj więcej

baner-andaluzja

Deser na bis – Hiszpania

W Klubie „Stara Remiza” i kasie CK „Browar B,” ruszyła sprzedaż biletów na Deser z kulturą „El Flamenco de Andalucia”, który odbędzie się 10 listopada o godz. 18.00 w siedzibie filii przy ul. Żabiej 8.
Czytaj więcej