Artur Andrus – Recital kabaretowy

andrus-1080

Dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz wystąpi w „Browarze B.” 11 marca o 17.00.

Andrus mówi i śpiewa. Najczęściej o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił. O smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach. Z takich opowieści i piosenek składa się jego Recital kabaretowy. Przyjdźcie, zobaczcie, posłuchajcie. Najwyżej później wyjdziecie. Na pewno wyjdziecie, bo recital chociaż się nie zaczyna, to jednak się kończy.

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki”, legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego”, Mistrz Mowy Polskiej…
Występ Artura Andrusa odbędzie się w „Browarze B.” 11 marca o 17.00. WSZYSTKIE BILETY SPRZEDANE! Organizatorem koncertu jest Agencja Mazart-Bis.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.