bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Struktura organizacyjna

Dyrektor:
Lidia Piechocka-Witczak

tel.: 54 427 02 32
e-mail: dyrektor@ckbb.pl

Zastępca dyrektora ds. programowych i marketingu:
Jan Jabłoński
tel.: 54 232 40 31
e-mail: jjablonski@ckbb.pl

Sekretariat:
Natalia Krynicka
tel.: 54 427 02 30
e-mail: sekretariat@ckbb.pl

Kierownik Działu Organizacji Imprez i Marketingu:
Marcin Michalski

tel.:54 232 65 34
e-mail: mmichalski@ckbb.pl

Kierownik Działu Edukacji Kulturalnej:
Piotr Wawrowski

tel.: 54 427 02 46
e-mail: pwawrowski@ckbb.pl

Główny księgowy:
Maja Kochal
tel.: 54 427 02 41
e-mail: mkochal@ckbb.pl

Kierownik ds. administracyjno-gospodarczych:
Jacek Standarowicz
tel.: 799 111 059
e-mail: jstandarowicz@ckbb.pl

Kierownik Klubu "Stara Remiza"
Krystyna Mielczarska
tel.: 54 232 10 22
e-mail: kmielczarska@ckbb.pl

Kierownik Klubu "Zazamcze"
Maryla Krukowicz
tel.: 54 232 25 66
e-mail: mkrukowicz@ckbb.pl

Kierownik Klubu "Łęg"
Magdalena Musielewicz
tel.: 54 233 97 05
e-mail: mmusielewicz@ckbb.pl

Kierownik Zespołu Pieśni i Tańca "Kujawy"
Maciej Mielczarski
tel: 54 427 02 52
e-mail: mmielczarski@ckbb.pl

Załączniki

Schemat organizacyjny Centrum Kultury "Browar B."



Opublikował: Piotr Pałucki
Publikacja dnia: 19.09.2018
Autor informacji: Piotr Pałucki
Dokument z dnia: 24.06.2015
Dokument oglądany razy: 1 977