Karta Seniora w „Browarze B.”

Untitled-1

Nasza instytucja dołączyła do Programu „Włocławska Karta Seniora”. Bilety na imprezy organizowane przez „Browar B.” można kupować ze zniżką.

Program „Włocławska Karta Seniora”, skierowany jest do osób w wieku 60+. To miejska edycja Ogólnopolskiej Karty Seniora. Celem Programu jest zwiększenie dostępności do usług publicznych i niepublicznych, poprawiających jakość życia seniorów. Umożliwia on osobom legitymującym się Ogólnopolską Kartą Seniora – edycja Włocławek korzystanie z ulg wprowadzonych przez miejskie jednostki organizacyjne oraz firmy prywatne, jak również przez partnerów Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Osoby posiadające Kartę Seniora mogą kupować bilety na imprezy organizowane przez Centrum Kultury „Browar B.” z 15 % zniżką. Karta obowiązuje tylko na wydarzenia, których organizatorem jest nasza instytucja.

Wnioski o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora-edycja Włocławek dostępne są w Wydziale Polityki Społecznej i Zdrowia Publicznego Urzędu Miasta Włocławek przy ul. Kościuszki 12, w pok. 24, w godzinach pracy Urzędu. Aby uzyskać kartę należy: ukończyć 60 rok życia, być mieszkańcem Włocławka oraz okazać się dowodem tożsamości.
Szczegółowe informacje na ten temat: www.wloclawek.pl.

Obecnie w Ogólnopolską Kartę Seniora zaangażowanych jest ponad 300 partnerów, wśród których znajdują się m.in.: uzdrowiska, ośrodki zdrowotno-medyczne, ośrodki rehabilitacyjne, ośrodki kulturalne, akademie językowe.

Pozostałe aktualności

slajder Dni Wloclawka
Dni Włocławka – koncerty!
slajder Dni Wloclawka
Dni Włocławka 2018
slajder Oblicza 2018
Wystawa „Oblicza młodej sztuki”

Komentowanie jest zamknięte.