„Mój świat – moje życie”

baner-moj swiat

Zapraszamy do udziału w XIX Prezentacjach Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczna edycja Prezentacji odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2018 r. Prezentacje realizowane będą w sali widowiskowej Centrum Kultury „Browar B.” wejście od ulicy Bechiego 4.
Pierwszego dnia (środa, 25 kwietnia) przewidujemy występy grup dziecięcych i młodzieżowych; drugiego dnia (czwartek, 26 kwietnia) zespołów z placówek opiekuńczych dla osób dorosłych. Prezentację Państwa placówki przewidujemy w dniu 25 kwietnia. W załączeniu przesyłamy regulamin i kartę zgłoszenia. W celu ułatwienia nam prac związanych z organizacją Prezentacji, prosimy przesłanie karty zgłoszenia do 30 marca, 87 800 Włocławek, ul. Łęgska 28, lub jjablonski@ckbb.pl. Regulamin i karty dostępne są do pobrania poniżej.
Informujemy, że istnieje możliwość rezerwacji obiadu w cenie 15 zł. Płatne gotówką bezpośrednio w restauracji Food Gallery, która znajduje się na terenie CK „Browar B.” Uwaga, zmiany ilości zarezerwowanych posiłków najpóźniej 3 dni przed imprezą !

Pozostałe aktualności

Jarmark 1920
Włocławski Jarmark Wielkanocny
baner-wik-2018-03
Włocławski Informator Kulturalny

Komentowanie jest zamknięte.