Puchary dla zespołów tanecznych z Klubu „Zazamcze”

1080

Zespoły taneczne Massive Noise i Happy Feet z Klubu „Zazamcze” brały udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Wąbrzeźnie, który odbył się 10 maja br., a tydzień później – 17 maja w VI Ozorkowskich Konfrontacjach Tanecznych Ozodance

Formacje startowały w kategoriach hip hop i taniec nowoczesny zajmując pucharowe miejsca; w Wąbrzeźnie zespół Massive Noise, którego trenerem jest Paulina Tokarska, stanął na podium zajmując III miejsce w kat. hip hop pow.15 lat, również na III miejscu w kat. disco uplasował się prowadzony przez Karolinę Nowakowską zespół Happy Feet.
Za udział w konfrontacja Ozodance jury przyznało formacji Massive Noise II miejsce w kat. 12-15 lat i III miejsce w kat. pow. 15 lat. Karolina Bednarska z zespołu Massive Noise została nagrodzona pucharem za osobowość sceniczną. Zespół Happy Feet wrócił do Włocławka z wyróżnieniami w kat. disco 12-15 lat. Gratulujemy zespołom i instruktorkom!