COŚ INNEGO

„Techniki eksperymentalne” to zupełnie odmienne spojrzenie na malarstwo. W odróżnieniu od tradycyjnych zajęć malarskich, dzieci tworząc swoje arcydzieła korzystają ze wszelkich możliwości i sposobów malowania, jakie może podsunąć wyobraźnia.

ROZWÓJ

Poprzez nieszablonową formułę zajęć dzieci rozwijają wrażliwość artystyczną i zdolności manualne. Zajęcia uczą kreatywnego myślenia i działania.


Adresat Dzieci od 5 roku życia
Zapisy od 12 września
Termin zajęć poniedziałki 16.00 – 17.30 i wtorki 16.30 – 18.00
Koszt 50 zł / miesiąc

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓWMagdalena Bezat – Majeranowska


Instruktor:
Artystka plastyk, z edukacją artystyczną związana jest od dzieciństwa. Uczęszczała na zajęcia plastyczne najpierw do Pałacu Młodzieży, a później do Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi. Jest absolwentką Studium Teatralno-Filmowego. Tytuł magistra uzyskała dzięki pracom dyplomowym w pracowni Dywanu i Gobelinu oraz w pracowni Malarstwa na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego.  Swoje prace wystawiała na wystawach zbiorowych – w 2003 roku w Galerii „Krótko i węzłowato” w Łodzi, na wystawie „Dyplomy2005″ w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, w 2008 i 2009 roku na „Włocławskich Impresjach” w Czarnym Spichrzu, a także kilkukrotnie na wystawach Nowej Grupy Kujawskiej. Tkaniny pod nazwą „Faktura pejzażu” pokazała na „VI Triennale Plastyki Włocławskiej”.  Za wzorniczą kolekcję dywanów otrzymała nagrodę Fabryki Dywanów „Kowary”.