Poczuj feeling

Taniec, który charakteryzuje się dużą dowolnością i jest przede wszystkim tańcem improwizacji, nie stanowi zamkniętej struktury, ciągle czerpie inspirację z innych stylów tanecznych i całej kultury hip – hop. W tym stylu liczy się oryginalność, zróżnicowanie poziomów, kontrastowanie ruchów, ale przede wszystkim feeling i zajawka, którą musi poczuć każdy tancerz.

 

Pozytywna energia

Jest obecna na każdym treningu, to taniec dla każdego, kto czuje muzykę i rytm. Jeżeli taki jesteś to są zajęcia właśnie dla Ciebie. Poczuj hip – hop, a zobaczysz jak szybko ten taniec stanie się twoim hobby. Nauczysz się zapamiętywania podstawowych kroków, poczujesz rytm, poznasz układy taneczne, a do tego odkryjesz nową, życiową pasję. Zajęcia są prowadzone w sposób, który pozwala na swobodną, indywidualną ekspresję ruchową – tu każdy jest sobą!

 

Grupa to ja

Formacja Massive Noise powstała z myślą o młodzieży kreatywnej chcącej podnosić i doskonalić swoje umiejętności taneczne. Nasze zajęcia mają na celu nie tylko naukę tańca, ale również pokażemy jak należy się prezentować i zachowywać na scenie, jak pozbyć swojej nieśmiałości, a przy okazji podnieść poczucie własnej wartości. Jesteśmy zgranym teamem, jednym tanecznym organizmem. Występujemy razem, szanujemy się i lubimy, a zajęcia są dla nas odskocznią od szkolnej rzeczywistości.


Adresat Dzieci od lat 12
Zapisy Nowa grupa wrzesień
Termin zajęć Poniedziałki
– Massive Nosie Junior, godz. 16:00- 18:00
– Massive Nosie, godz. 18:00 – 20:00

Czwartki
– Massive Nosie Junior, godz. 16:00- 18:00
– Massive Nosie, godz. 18:00 – 20:00 Koszt 60 zł / miesiąc


ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW


ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW


Paulina Tokarska

 

 

Instruktor tańca, choreograf, pedagog oraz trener formacji dziecięcych i młodzieżowych Street Base  i  Massive Noise. Zaczynała od tańca towarzyskiego jednak szybko jej pasją stał się taniec nowoczesny. Jest absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego, kierunek Animacja Kultury – specjalność taniec. Wtedy właśnie rozpoczęła się Jej przygoda z hip-hopem. Przez wiele lat szkoliła się zdobywając umiejętności w kraju i za granicą. Od 2007 roku nierozłącznie związana formacjami hip-hop trenującymi w Klubie „Zazamcze”.