„10 Tenorów”

10Tenorow

Daj ponieść się wyjątkowym utworom, które zna każdy, niezależnie od wieku. Podczas koncertu wybrzmią nie tylko klasyczne utwory muzyki polskiej, ale także ciekawe aranżacje folkowego dorobku Polski i Ukrainy.


Nie zabraknie muzyki musicalowej, a także kultowych kawałków muzyki pop. Podczas koncertu 10 tenorów śpiewa o miłości, o kobietach, ale także o deszczu oraz ostatniej niedzieli. Swoją muzyczną podróż po zaczarowanej krainie dźwięków, kończą z przytupem, śpiewając „We Are The Champions”, bo wiedzą, że to, co robią, robią najlepiej.

Potrafią wiele: śpiewać piosenkę podczas deszczu, martwić się ostatnią niedzielą, czarować głosem pojedynczo i w grupie… Co więcej – dobierają sobie repertuar w taki sposób, że są w stanie wcielić się nie tylko we Franka Sinatrę z jego ciepłym barytonem, ale nawet w Edith Piaf, widzącą życie w różowych barwach. Śpiewają o kobietach, o miłości, o poranku, o wieczorze, o mamie, o zakrętach w biografii, nie boją się żadnych wyzwań wokalnych.

Na scenie pojawią się artyści z Odessy i Kijowa. Podczas całej trasy koncertowej zorganizowana została zbiórka pieniężna „Sercem z Ukrainą” – zarejestrowana pod numerem 2022/652/KS – zbiórki.gov.pl

Zebrane podczas koncertu pieniądze w całości zostaną przekazane na pomoc artystom z Ukrainy i im rodzinom by mogli utrzymać się w naszym kraju.

Wydarzenie 7 grudnia o 19.00 w Browarze B. organizuje Agencja Brussa – www.agencjabrussa.pl

Pozostałe aktualności

piknik
Piknik pod Kujawskim Niebem
slajder-1920-x575-ckbb-Fajan-festiwal-2026
VI Fajans Festiwal Włocławek
Baner promocyjny VI Fajans Festiwalu we Włocławku, prezentujący stylizowanego, niebiesko-białego pawia w technice malarstwa fajansowego na jasnoniebieskim tle. Po lewej stronie widoczny jest kaligrafowany tytuł „Fajans sztuka”, a pod nim logo festiwalu. Po prawej stronie pętelka pędzli malarskich z niebieską farbą umieszczona w fajansowym naczyniu. W prawym górnym rogu logotypy organizatorów: Centrum Kultury „Browar B.”, Miasta Włocławek i Skarbca Fajansu.
Konkurs FAJANSsztuka 2026

Komentowanie jest zamknięte.