Dla kogo ?

Warsztaty organizowane są dla osób, które chcą zapoznać się podstawami zasadami gry na perkusji, a także dla tych, którzy chcą podnieść swoje dotychczasowe umiejętności. Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci od lat 10, młodzież i dorosłych.

Cel, czyli po co ?

Warsztaty perkusyjne, to odkrywanie tajników związanych z grą na perkusji, oraz doskonała zabawa z rytmem. W początkowej fazie zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawowymi wartościami rytmicznymi, wezmą udział w ćwiczeniach poprawiających koordynacje ruchową i usprawniających poczucie rytmu.W programie warsztatów zaplanowano również ćwiczenia rozwijające umiejętność improwizacji, połączenie ćwiczeń rytmicznych oraz pracę nad właściwym time’em, frazą i przede wszystkim duża dawka groove’u.

Jak?

Zajęcia odbywają się indywidualnie, a ich program dostosowany jest do umiejętności i oczekiwań uczestników. Warsztaty prowadzi Radosław Więckowski.


ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW


Adresat Dzieci od lat 10, młodzież i dorośli
Zapisy Możliwość zapisu na zajęcia
Termin zajęć Poniedziałki
– godz.15:30 – 18:30
Czwartki
– godz. 15:30 – 20:00
Koszt 100zł / miesiąc

Radosław Więckowski

Radosław Więckowski – muzyk perkusista, absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, od 2002 roku gra w zespole AFTER działającym w Klubie „Zazamcze” CKBB, z którym koncertował m.in. w Holandii, Niemczech, Belgii i Francji. W 2008 roku wraz z zespołem brał udział w III edycji poznańskiego Art-Rock Festiwal. Radek jest również perkusistą zespołu MY BAND. Obecnie z zespołem AFTER pracuje nad trzecią już płytą. W klubie „Zazamcze” sprawuje opiekę merytoryczną nad zespołami muzycznymi, a swój talent i umiejętności przekazuje młodym adeptom perkusji.

 

Radek Więckowski, to młody, utalentowany  perkusista, który angażuje się w wiele projektów muzycznych. Znany z koncertów nie tylko we Włocławku, ale również w kraju i za granicą. Mimo młodego wieku, pedagog posiadający duże doświadczenie pedagogiczne w pracy z młodzieżą i posiadający z nią doskonały kontakt.

 

„Perkusja jest pulsem zespołu, bez pulsu nie żyjesz”