IMG_9341

Warsztaty są organizowane dla osób, które pragną przeżyć  przygodę muzyczną związaną z poznaniem techniki  gry na gitarze. Podczas zajęć poruszane będą zagadnienia związane zarówno z pierwszymi kontaktami z dźwiękiem gitary, jak i z doskonalenie umiejętności gry na tym instrumencie.

Oprócz praktycznego podejścia do nauki gry na instrumencie i teoretycznego rozumienia zagadnień muzycznych, celem warsztatów jest uruchomienie potencjału muzyczno-emocjonalnego, budowanie umiejętności koncentracji uwagi, trenowanie wytrwałości oraz rozwijanie wyobraźni muzycznej.

Program zajęć jest plastyczny i dostosowywany do indywidualnych  potrzeb, możliwości oraz oczekiwań uczestników grupy. Zajęcia prowadzone są  w 2-3 osobowych grupach, które dobierane są pod względem umiejętności i wieku.

Warsztaty prowadzić będzie Wiesław Herliczko – muzyk gitarzysta, lider rockowej grupy Arsenał. Uczestnik Voice Snior. Nauczyciel w Stowarzyszeniu Włocławska Orkiestra Kameralna przy Szkole Muzycznej im. Czesława Niemena we Włocławku.

Adresat Dzieci  od 7 lat, młodzież, dorośli
Zapisy Nabór uzupełniajacy
Termin zajęć Poniedziałki : godz. 16.00-20.30
Koszt 80zł / miesiąc