Dla kogo?

Warsztaty są organizowane dla wszystkich osób, które pragną przeżyć nietuzinkową przygodę muzyczną związaną z poznaniem najskrytszych technik i tajemnic gry na gitarze.

Podczas zajęć poruszane są zagadnienia związane, zarówno z pierwszymi kontaktami wyobraźni z dźwiękiem, jego wydobyciem, rozumieniem, ładunkiem emocjonalnym, jak i doskonalenie umiejętności wynikających z wcześniejszego doświadczenia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym.

 

CEL, czyli PO CO?

Oprócz praktycznego podejścia do nauki gry na instrumencie i teoretycznego rozumienia zagadnień muzycznych, wartością nadrzędną jest uruchomienie potencjału muzyczno-emocjonalnego, motywacyjnego, budowanie umiejętności koncentracji uwagi, trenowanie wytrwałości oraz rozwijanie wyobraźni muzycznej, a wszystko to w niezwykle cennej atmosferze życzliwości,  zrozumienia i spokoju.

 

JAK?

Zajęcia prowadzone są  w 2-3 osobowych grupach. Grupy dobierane są pod względem wieku i umiejętności. Program zajęć jest plastyczny i dostosowywany każdorazowo, indywidualnie do potrzeb, możliwości oraz oczekiwań uczestników grupy. Warsztaty prowadzi Sławomir Kanderski.


Adresat Dzieci od lat 10, młodzież i dorośli
Zapisy Wrzesień
Termin zajęć Wtorki
– godz.16:45 – 19:00
Środy
– godz. 16:00 – 19:45
Czwartki
– godz. 16:00 – 19:00
Koszt 100zł / miesiąc

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW


Sławomir Kanderski

Doświadczony pedagog i dydaktyk, czynny muzyk rockowy, gitarzysta, który od ponad 20 lat związany jest z włocławską i toruńską sceną muzyczną. Laureat ogólnopolskich konkursów gitarowych i muzycznych, wyróżniony dwukrotnie nagrodą Prezydenta Miasta Włocławka. Obecnie gitarzysta toruńskiej grupy Popovacula.

Absolwent UMK Toruń, UAM Poznań, SWPS Warszawa, IPZ Warszawa

 

 

 

 

 

„Muzyka to piękny język, który łączy umysł, ciało i duszę. To dar, który przenika wszelkie bariery, spaja kolory i sięga do sedna wrażliwości człowieka”