Energia i rytm,

to najbardziej charakterystyczne cechy disco dance, który jest obecnie najpopularniejszym stylem tańca, królującym na koncertach, w teledyskach najpopularniejszych gwiazd muzyki pop i wielu turniejach tańca. Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć rozwijają poczucie rytmu, stymulują rozwój psycho-ruchowy i koordynację, są bardzo energiczne i widowiskowe.

Radość, zabawa

Zajęcia taneczne disco, to świetna zabawa, niezwykle żywiołowe układy choreograficzne dające wiele radości, ale jednocześnie wymagające od tancerzy dobrej sprawności fizycznej. Podczas treningów szczególny nacisk kładziony jest na doskonalenie techniki tanecznej oraz wyrażanie ekspresji.

Happy Feet !

W Klubie „Zazamcze” pod okiem Karoliny Nowakowskiej trenują trzy zróżnicowane wiekowo grupy zespołu tańca nowoczesnego – Happy Feet. Zajęcia najmłodszych grup przeplatane są zabawami ruchowymi pomagającymi dzieciom w integracji i rozwoju umiejętności współpracy w grupie. Po opanowaniu układów tanecznych dziewczęta biorą udział w festiwalach, przeglądach i turniejach tanecznych. Podczas zajęć instruktorka korzysta również z podstaw techniki tańca jazzowego, skupia się nie tylko na nauce choreografii i improwizacji, ale również dba o ciepłą i sympatyczną atmosferę podczas prowadzonych zajęć.


Adresat Dziewczęta od 6 lat, młodzież
Zapisy Nowa grupa wrzesień
Termin zajęć Poniedziałki
– Happy Feet II, godz. 16:30-18:00
– Happy Feet III, godz. 18:00–19:30
Wtorki
– Happy Feet III, godz. 16:30-18:00
– Happy Feet I, godz. 18:00–19:30
Czwartki
– Happy Feet II, godz. 16:30-18:00
– Happy Feet I, godz. 18:00–19:30
Koszt 60zł / miesiąc

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW – HAPPY FEET III


ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW – HAPPY FEET I


Karolina Nowakowska

Instruktorka i choreograf tańca nowoczesnego oraz założycielka zespołu Happy Feet. Z tańcem związana jest od 10. roku życia. Ukończyła kurs instruktora w zakresie form tanecznych: disco dance, disco freestyle, street dance show, organizowany przez Fundację Talent CDZ w Poznaniu oraz  kurs kwalifikacyjny na instruktora tańca jazzowego, organizowany przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Swoje umiejętności doskonaliła na warsztatach u takich choreografów jak: Piotr Jagielski, Jacek Wazelin, Natalia Madejczyk, Anna Youya. Jest absolwentką Studium Tańca Nowoczesnego w Gdyńskiej Szkole Artystycznej.

 

 

„Bez systematyczności i dobrych chęci nic się nie uda. Od moich tancerek wymagam pasji, odrobiny serca – i po prostu tańcz!”
– tak mówi Karolina Nowakowska.