Klub Seniora i zespół folklorystyczny „Senior Kujawy” w Klubie „Stara Remiza”. Grupa kultywuje tradycje folkloru kujawskiego – muzykę, taniec ,piosenki i przyśpiewki ludowe. Prezentuje się podczas licznych koncertów, bierze udział w przeglądach, festiwalach i biesiadach dla seniorów na ternie województwa kujawsko-pomorskiego i całego kraju. Zespół dawał również koncerty w Chorwacji, Słowacji, Węgrzech, Austrii i we Włoszech. Zdobywał nagrody w konkursach i przeglądach twórczości artystycznej seniorów – m.in. srebrny i złoty Zegar Czasu w Aleksandrowie Kujawskim.

Adresat Dorośli
Zapisy Wrzesień
Termin zajęć Poniedziałki i środy 15.00 – 19.00
Nowy nabór Trwa
Cel zajęć Adresowane dla osób starszych, po okresie aktywności zawodowej –emerytów i rencistów zainteresowanych towarzyskimi spotkaniami mających na celu kultywowanie tradycji folkloru kujawskiego. Forma spędzania wolnego czasu i kontaktów z ludźmi o podobnych gustach i pasjach.
Koszt 40zł / miesiąc

 

Informacja o zapisach:

osoby zainteresowane zapisem na dana formę proszone są o pobranie druku formularza. Wypełniony druk prosimy dostarczyć osobiście lub pocztą na adres: Klub „Stara Remiza” ul. Żabia 8, 87-800 Włocławek