Program zajęć traktowany jest bardzo elastycznie i dostosowany jest do potrzeb uczestników w różnym wieku. Edukacja dzieci zaczyna się od  podstaw kolorowania, umiejętnego korzystania z przyborów do rysowania i malowania, wykonywania prac tematycznych i okolicznościowych np. na: Dzień Babci, Dziadka, Mamy, Kobiet itp. a z czasem prac powstających z wyobraźni uczestników zajęć.

 

Co robimy?

Poznajemy podstawowe barwy i sposoby ich mieszania, zasady konstrukcji, kompozycji, podstaw perspektywy i postrzegania formy. Nasze zajęcia to także nauka obserwacji i wrażliwości. To wszystko pozwala doskonalić technikę i rozwijać swój własny styl. W ramach tych zajęć organizowane są warsztaty np. z papieroplastyki, DECOUPAGE, filcowanie itp. nowoczesne techniki.

 

Z kim?

Z wszystkimi chętnymi dziećmi oraz młodzieżą która chce poznać tajniki tych działań oraz wraz z rodzicami uczestniczyć w warsztatach.

Adresat Dzieci w wieku  5-11  lat
Zapisy Wrzesień
Termin zajęć Środa  16.00 – 17.30
Koszt 0zł / miesiąc

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW


Dorota  Łuczak

 

Długoletni instruktor plastyki i dekorator wnętrz. Swoją wiedzę i umiejętności chętnie przekazuje młodszym pokoleniom. Jej zmysł dekoratorski znajduje odzwierciedlenie w scenografiach i dekoracjach przygotowywanych na  imprezy organizowane w placówce.