slajder_fotoobiektywni

PASJA, PASJA, PASJA!

Atelier fotograficzne działające przy Centrum Kultury „Browar B.” to miejsce tworzone przez pasjonatów i stworzone dla pasjonatów sztuki fotografii, tych zaawansowanych i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z aparatem.

Spotkania są różnorodne: wspólna analiza zdjęć, warsztaty tematyczne, wymiana doświadczeń.

INTEGRACJA

Jedną z najważniejszych misji Atelier jest integracja środowiska włocławskich fascynatów fotografii. Nic tak nie łączy ludzi, jak właśnie wspólne poświęcanie czasu na pasje.
Grupa, poprzez organizację konkursów, plenerów, realizację projektów, pomysłów uczestników Atelier promować będzie młodych twórców i walory naszego miasta.

Spotkania Grupy odbywają się cyklicznie raz w miesiącu. Przed każdym spotkaniem publikowana jest informacja na stronie www i na profilu FB Browaru B., o temacie i dokładnym terminie.

TEMAT NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA

Kolejny plener fotograficzny w ramach działania grupy FotoObiektywni – tym razem w drugi czwartek miesiąca (13 czerwca 2024 r.) – korzystając z długiego dnia, pogody i piękna przyrody – spotkanie za Wisłą pod wieżą widokową. Spróbujemy uchwycić panoramę włocławską z różnych perspektyw z wieży przy zmieniających się kolorach nieba podczas zachodzącego słońca.

Udział w plenerze jest bezpłatny.

Wstęp wolny!


Adresat Młodzież 16+ i dorośli
Zapisy  54 427 02 47
Termin zajęć Spotkania grupy odbywają się raz w miesiącu we wczesniej ogłoszonym terminie ogłoszonym każdorazowao na stronie Browaru B. i na profilu na Facebooku.
Koszt Bezpłatne


Prowadzący:


Dorota Ostrowska