kolory

PASJA, PASJA, PASJA!

Atelier fotograficzne działające przy Centrum Kultury „Browar B.” to miejsce tworzone przez pasjonatów i stworzone dla pasjonatów sztuki fotografii, tych zaawansowanych i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z aparatem.

Spotkania są różnorodne: wspólna analiza zdjęć, warsztaty tematyczne, wymiana doświadczeń.

INTEGRACJA

Jedną z najważniejszych misji Atelier jest integracja środowiska włocławskich fascynatów fotografii. Nic tak nie łączy ludzi, jak właśnie wspólne poświęcanie czasu na pasje.
Grupa, poprzez organizację konkursów, plenerów, realizację projektów, pomysłów uczestników Atelier promować będzie młodych twórców i walory naszego miasta.

Spotkania Grupy odbywają się cyklicznie zwyczajowo w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Przed każdym spotkaniem publikowana jest informacja na stronie www i na profilu FB Browaru B., o temacie i dokładnym terminie.

TEMAT NAJBLIŻSZEGO SPOTKANIA

Najbliższe spotkanie odbędzie się 11.01.2024 r. o godzinie 18.00 w sali nr 7. Tematem będzie „Błyskanie kolorami” – tym razem miłośnicy fotografii biorą na warsztat grę świateł z wykorzystaniem specjalnych filtrów i lamp. Spotkanie poprowadzi Andrzej “Andy” Banachowicz, uczestnik Grupy Fotoobiektywni. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Wstęp wolny!


Adresat Młodzież 16+ i dorośli
Zapisy  54 427 02 47
Termin zajęć Spotkania grupy odbywają się zazwyczaj w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18.00 -21.00 oraz we wspólnie umówionych przez grupę terminach.
Koszt Bezpłatne


Prowadzący:


Dorota Ostrowska