Aktualności

Aleksandrowicz

Joanna Aleksandrowicz “Od nocy do nocy”

Koncert najpiękniejszych utworów filmowo-musicalowych aktorki i wokalistki młodego pokolenia pochodzącej ze Zduńskiej Woli. Występ odbędzie się w sali kameralnej Browaru B. 23 marca o 18.00.

Czytaj więcej

PiotrBaltroczyk

Piotr Bałtroczyk

Kabareciarz i konferansjer znany jest z perfekcyjnie opanowanej sztuki żonglowania słowem, pełnej humoru i klasy znów w Browarze B. 22 marca o 19.00 wystąpi z programem pt. „Mężczyzna z Kijowym Peselem”.

Czytaj więcej

Fisz slider

Fisz Emade Tworzywo “Radar”

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia, a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. We Włocławku promować będą nowy album “Radar”.

Czytaj więcej

Voo Voo slider

Voo Voo “Za niebawem”

Jedna z najbardziej oryginalnych, twórczych i zarazem popularnych polskich formacji bazujących na muzyce rockowej. Nowy genialny album Voo Voo “Za niebawem” będzie promować 7 kwietnia w Browarze B.

Czytaj więcej

Taktyk nocne granie Slider 1920

Planszówkowe przywitanie wiosny

Wiosna tuż, tuż. W Taktyku pojawiły się już pierwsze Kwiatki. Nadlatują też niezwykłe ptaki, nieco zabawne, nieco kwadratowe, sprytne PtaKostki. Gramy!

Czytaj więcej

dziecimaluja

Nabór uzupełniający do sekcji plastycznych

Pracownia Edukacji Plastycznej CK „Browar B.” ogłasza nabór uzupełniający do sekcji plastycznych:

Czytaj więcej

legendy bardow slider www

“Legendy bardów XX wieku”

Podczas tego wspaniałego wieczoru usłyszymy ze sceny utwory legendarnych twórców tego nurtu: Okudżawa, Cohen, Nohavica, Wysocki to niezaprzeczalnie największe ikony bardowskich klimatów.

Czytaj więcej

slajder 1920 x575 ckbb deser kultura_francuska

Deser z kulturą – „Pod dachami Paryża”

W kulturze muzycznej Francji piosenka autorska zajmuje jedną z czołowych pozycji. Takie nazwiska jak Piaf, Brel, Aznavour, Dassin, Dalida jednoznacznie kojarzą się z przejmującymi opowieściami o miłości i zdradzie, szczęściu i rozpaczy, nadziei i zwątpieniu. Czytaj więcej

fotografia pocz

Warsztaty podstaw fotografii

Masz aparat, ale potrzebujesz nauczyć się wykorzystywać wszystkie jego funkcje i poznać podstawy fotografii cyfrowej? Zapraszamy na warsztaty podstaw fotografii, które obejmują 16 godzin praktycznej nauki i zagadnienia:

Czytaj więcej

baner_zurek_2019

Święto Żuru Kujawskiego

Jubileuszowy 10. konkurs na najsmaczniejszą zupę na Kujawach! Na imprezę i degustację zapraszamy 7 kwietnia do klubu “Łęg” przy Płockiej 247!
Czytaj więcej