Aktualności

baner www

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczyźnianej

Zapraszamy solistów i zespoły wokalne do udziału w XI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ojczyźnianej.  Czytaj więcej

WWW MKiDN_Weekend_seniora_z_kultura_cover TT

„Weekend Seniora z kulturą”

Już po raz dziewiąty w całej Polsce odbędzie się akcja „Weekend Seniora z kulturą”. Jest to wydarzenie zainicjowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czytaj więcej

baner-mdm

Mikrofon dla malucha

Dzieci ze szkół podstawowych (klasy 0-3) i przedszkoli (grupy “0”) z Włocławka i okolic zapraszamy do udziału w konkursie wokalnym. Imprezę organizuje Klub „Łęg”. Czytaj więcej

imie-baner

„Imię”

Francuska sztuka z Małgorzatą Foremniak i Wojciechem Malajkatem w rolach głównych. Dobrze napisane, dowcipne dialogi i wyraziste postaci, to komediowe atuty “Imienia”, sztuki jednocześnie nie pozbawionej refleksji.
Czytaj więcej

Strazak 2022

„Strażak Sam na Żywo – Przygoda na Biwaku”

Dzielny Strażak Sam wraca z nowym muzycznym widowiskiem. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów!

Czytaj więcej

LAWECZKAa

„Ławeczka w słońcu”

Znakomicie wykreowane postacie, do tego iskrzące się humorem dialogi i błyskotliwe puenty w nowym spektaklu w Browarze B.

Czytaj więcej

Wierszykarnia 2022-2

Konkurs Recytatorski dla Dzieci i Młodzieży “Wierszykarnia”

Zapraszamy uczniów włocławskich szkół podstawowych do udziału w XVII Konkursie Recytatorskim. Repertuar obejmuje dwa utwory poetyckie lub wiersz i fragment prozy.
Czytaj więcej

slajder 1920 x575 ckbbFajansowe kramy

II Fajans Festiwal – kiermasz „Fajansowe Kramy”

Urząd Miasta Włocławek wspólnie z Centrum Kultury „Browar B.” organizują jedyny w swoim rodzaju kiermasz pn. „Fajansowe Kramy”.

Czytaj więcej

wlo

WŁOwimy Talenty

Chcesz, aby świat podziwiał Twój talent? Tańczysz? Śpiewasz? Recytujesz wiersze? Marzysz o zostaniu artystą? A może masz talent do prezentacji umiejętności akrobatycznych/ sportowych lub inną pasję, którą chcesz zaprezentować na scenie?

Czytaj więcej

wm

„Wolne myśli” – projekt edukacyjny dla młodzieży włocławskich szkół ponadpodstawowych

Centrum Kultury „Browar B.” zostało laureatem konkursu grantowego „InwestorJa” organizowanego przez Fundację Empiria i Wiedza.

Czytaj więcej