Aktualności

Akademia Wiolimisia 2018

WioliMiś przedstawia: Gwiazdor Filharmonii

Kolejny koncert, tym razem świąteczny, z cyklu przygód małych melomanów w pięknej krainie Pani Muzyki. Zapraszamy 16 grudnia o 12.00 do sali kameralnej Browaru B.

Czytaj więcej

baner-taneczny2

Sukces taneczny z klubu “Łęg”

17 listopada tancerki zespołu “Orbita” reprezentowały Klub “Łęg” w Turniej Tańca Sportowego o Mistrzostwo Mokotowa 2018 w Warszawie.
Czytaj więcej

Daukszewicz 1920

„Nareszcie w Dudapeszcie” – najnowszy program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza

Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Czytaj więcej

Muniek 1920

Muniek i Przyjaciele

To akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta „Muńka” Staszczyka, lidera formacji T. Love. W Browarze B. wystąpią 24 listopada o 20.00.

Czytaj więcej

slajder boze narodzenie

Choinki czar w Klubie „Stara Remiza” – bożonarodzeniowe warsztaty rodzinne

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pięknie przystrojonego drzewka i pierników budują magiczny świąteczny klimat i zbliżają wszystkich w niezwykły sposób. Dlatego też warto, tuż po imieninach św. Mikołaja z radością oddać się pierwszym wspólnym przygotowaniom do tych urokliwych Świąt. Niech okazją do tego będą rodzinne warsztaty w naszym Klubie.

Czytaj więcej

slajder kreatywna Ewa

Warsztaty „U kreatywnej Ewy” w Klubie „Stara Remiza”

Czy trzeba mieć magiczną różdżkę, aby wyczarować coś z niczego? Skądże! Wystarczą cierpliwość i pasja tworzenia. Nie zaszkodzi również odrobina zdolności manualnych, pomysłowości i precyzji. Jeśli znajdujesz u siebie te cechy i szukasz pomysłu na miłe i inspirujące spędzanie wolnego czasu, zapraszamy na zajęcia z rękodzieła artystycznego „U kreatywnej Ewy”.

Czytaj więcej

slajder Na sciezkach natury

Wernisaż wystawy fotografii przyrodniczej pt. „Na Ścieżkach Natury”

Galeria Fotografii “Migawka” w CK “Browar B.” zaprasza serdecznie wszystkich miłośników fotografii i piękna przyrody w poniedziałek -19 listopada o godz.18.00 na wernisaż wystawy fotografii przyrodniczej pt. „Na Ścieżkach Natury”.

Czytaj więcej

baner-bal_andrzejkowy

Bal Andrzejkowy dla dzieci

Już w niedzielę 25 listopada od 16.00 spotkanie andrzejkowe w Klubie Łęg połączone z tradycyjnymi zabawami i wróżbami. Wstęp wolny.

44240146_1852420218161147_3128329645829652480_o

Kabaret Młodych Panów “To jest chore!”

Absolutna premiera najnowszego programu! Nowe pomysły, nowe skecze, nowi bohaterowie i nowe żarty 29 listopada o 19.00.

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.

Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.

Kabaret Młodych Panów z nowym programem “To jest chore!”w Browarze B.” w czwartek 29 listopada o 19.00.

Bilety po 65 i 75 zl w Browarze B. i TUTAJ

sloneczniki (1)

“Słoneczniki w jesiennym ogrodzie” – wyniki konkursu plastycznego

Ponad 300 prac nadesłano na nasz jesienny konkurs. 27 osób otrzymało nagrody w czterech kategoriach.  Czytaj więcej