Aktualności

slajder 1920 x575 ckbb z Kolbergiem

Z Kolbergiem na szlaku – „Pod łemkowskim niebem Beskidu”

W ramach cyklu folklorystycznego na scenie w „Starej Remizie” 18 października, o godz. 18.00 wystąpi Julia Doszna. Czytaj więcej

Sabcio slajd _960x365

3. Gorączka złota nad Wisłą – festiwal planszówek w Browarze B.

W sobotę 19 października Browar B. stanie się miejscem rywalizacji najlepszych graczy z Polski o tytuł mistrza Polski w gry Sabotażysta i Wizard. Stawką awans do mistrzostw świata w Antwerpii. Zawodom towarzyszył będzie całodzienny festiwal gier planszowych.

Czytaj więcej

baner-ani-mru

Ani Mru Mru „Cirque de Volaille”

Nowy spektakl znanego kabaretu zobaczymy w „Browarze B.” 20 października o 16.00. Kabaret Ani Mru Mru w cyrkowym programie! Cirque de Volaille – ewidentnie miało być Voila, no ale jest jak jest… Dlatego serwujemy roladę humoru, oczywiście nie wieprzową, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku!
Czytaj więcej

Plakat PapaD 3 www

Papa D – 35 lat

Zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu Pawła Stasiaka. Koncert odbędzie się w sobotę 26 października o 18.00 w Browarze B.

Czytaj więcej

Luxtorpeda 1920

Luxtorpeda

Kultowa już dla krajowej sceny rockowej! Zespół pomimo prac nad nowym albumem znalazł czas, aby tradycyjnie wyruszyć w podróż po Polsce. Czy jednak będziemy mogli liczyć na nowości podczas spotkania na żywo? O tym przekonajcie się sami, będąc z nami 10 listopada w Browarze B.

Czytaj więcej

biesiada bez granic 1920

Biesiada bez granic

Takiej imprezy jeszcze w Browarze B. nie było. Eurointegracja zaprasza do wspólnego śpiewania i zabawy 22 listopada o 18.00.

Czytaj więcej

baner-tancerki

Sukces tancerki z klubu “Łęg”

12 października w Pabianicach odbył się XVI Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego. Czytaj więcej

baner strona

Jesienne dekoracje z papieru – Rodzinne Warsztaty Twórcze

Warsztaty, podczas których wykonamy efektowne dekoracje z papieru – oryginalne kolorowe i trójwymiarowe liście. Uczestnicy zajęć zapoznają się z dwoma sposobami tworzenia jesiennych liści: w harmonijkę oraz origami. Stworzone papierowe liście mogą posłużyć jako efektowna dekoracja jesiennego stołu, pokoju dziecięcego lub prezentowy bukiet.
Czytaj więcej

slider gala noworoczna 2020

Noworoczna Gala – Koncert Wiedeński

Zapraszamy w podróż do magicznego Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Straussa, Lehara, Kalmana i innych kompozytorów. Gala odbędzie się 2 stycznia w Browarze B.

Czytaj więcej

takt

Sukcesy par z Klubu Tańca Towarzyskiego TAKT

Pierwszy w życiu start Wiktora na turnieju, a Zosi pierwszy z partnerem zakończył się  1 miejscem  w kategorii 10-11 lat klasa H. Czytaj więcej