Aktualności

baner-sukces2

Sukces wokalistki w VI Konkursie Piosenki Świątecznej

Wokalistki: Aleksandra Wyborska, Kamila Nowakowska i Gabriela Borkiewicz wzięły udział w VI Konkursie Piosenki Świątecznej w Smólniku.

Czytaj więcej

1080-ferie-browerie

Ferie Browerie

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na przerwę szkolną! Centrum Kultury „Browar B.” jak co roku przygotowało bogatą ofertę zajęć w ramach „Ferii Browerii 2019” dla najmłodszych włocławian, którzy będą spędzać ten czas w mieście.

Czytaj więcej

slajder 1920 x575 ckbb muzyka dla smyka

„Muzyka dla smyka!” – warsztaty rodzinne w Klubie „Stara Remiza”

Klub Stara Remiza zaprasza 16 lutego 2019 r. w godz. 10.00-12.00 dzieci, rodziców i dziadków do stworzenia własnych instrumentów muzycznych z niepowtarzalną możliwością zagrania w orkiestrze złożonej z uczestników warsztatów. Czytaj więcej

z17123446ierartur-andrus

Artur Andrus – recital kabaretowy

Mówi, śpiewa, a czasami nawet zmyśla. Andrus przez 23 lata pracował w radiowej „Trójce”, skąd odszedł w listopadzie zeszłego roku. Poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy. Koncert odbędzie się 20 stycznia 2019 r o 17.00!
Czytaj więcej

slider 1920 santana 2

Viva Santana!

Ten wyjątkowy program przygotowany jest przez Leszka Cichońskiego Gościem specjalnym jest znakomity perkusjonista Jose Torres. Koncert już 27 stycznia o 18.00!

Czytaj więcej

slider 1920 www cudowna terapia

„Cudowna terapia”

„Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku”. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie w Browarze B. 9 marca o 17.00.

Czytaj więcej

Slider 1920

Klątwa i złoto, czyli 15. Nocne Granie w Taktyku

Kolejna cała noc z planszówkami. Tym razem gra o najwyższą stawkę: skarby, złoto i władzę.

Czytaj więcej

Audiofeel 1920 575

Walentynki z AudioFeels!

Pierwszy raz we Włocławku wystąpi ten znany i wyjątkowy zespół! Koncert z wykorzystaniem jednego instrumentu. Głosu. W wyjątkowy dzień – 14 lutego!

Czytaj więcej

slajder w duszygranie

“Wduszygranie” – koncert poetycki Łukasza Majewskiego

“Wduszygranie” – to nowy cykl koncertów poetyckich w Browarze B. Podczas pierwszego koncertu wystąpi pochodzący z Pomorza autor tekstów, wykonawca i wokalista – Łukasz Majewski.

Czytaj więcej

slajder Wilkon 01MM

„Fantastyczny świat Józefa Wilkonia”

Galerie Sztuki “Antresola” i “Beczkownia” CK “Browar B.” zapraszają na wyjątkową wystawę rysunku, malarstwa i rzeźby.

Czytaj więcej