Aktualności

baner-11-zagajewski

Pokonkursowa wystawa prac

Galeria Sztuki “Antresola” zaprasza serdecznie od 17 lipca do 31 sierpnia 2019 r. na wystawę pokonkursową prac uczestników XI Ogólnopolskiego Konkursu Rzeźbiarskiego dla Dzieci i Młodzieży im. Stanisława Zagajewskiego.
Czytaj więcej

baner-wik07-2019

Włocławski Informator Kulturalny

lipiec / sierpień 2019
Czytaj więcej

palma slider2

Palma Festiwal: Krzesimir Dębski, Maciej Balcar, Adam Palma

To nowe wydarzenie muzyczne, które wyróżniać ma zestawienie osobowości muzycznych i repertuarowych. Wybitny kompozytor, wokalista legendarnego zespołu i wirtuoz gitary zagrają koncert z orkiestrą i poprowadzą warsztaty!

Czytaj więcej

1-b

Czyste dźwięki II. Adaptacja Pracowni Edukacji Muzycznej

Pracownia powstała w ramach projektu „Czyste dźwięki II. Adaptacja Pracowni Edukacji Muzycznej” współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Infrastruktura domów kultury 2017.
Czytaj więcej

baner-wyniki-ftps-2019

XXVIII FTPŚ – dziękujemy!

Kolejny Finał Turnieju Poezji Śpiewanej za nami! Dziękujemy wykonawcom, akompaniatorom, instruktorom, publiczności, sponsorom, obsłudze technicznej i wszystkim, dzięki którym udało się zreazliwoać ten festiwal!
Czytaj więcej

Beznazwy-1

Scena na Wiśle – Po Włocławsku

Cykl koncertów na pływającej scenie, na której zaprezentują się włocławskie zespoły muzyczne.
Czytaj więcej

Pyra

Elżbieta Pyra z nagrodą od Ministra Kultury!

Miło nam poinformować, że Elżbieta Pyra, uczestniczka zajęć „Malarstwo, rysunek, grafika” prowadzonych przez Janinę Twardy zdobyła nagrodę ufundowaną przez wicepremiera Rzeczypospolitej Polskiej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – prof. Piotra Glińskiego.

Czytaj więcej

slajder 1920 x575 ckbb Skladanowski

Andrzej Składanowski “Natura w obiektywie”

Galeria Fotografii “Migawka” zaprasza miłośników piękna otaczającej nas Natury, pasjonatów fotografii przyrodniczej oraz fotografowania na wystawę włocławianina Andrzeja Składanowskiego.

Czytaj więcej

slider

Letnie akcje na wakacje w “Browarze B.”

Program Letnich akcji na wakacje w siedzibie CK Browar B. przy ul. Łęgskiej 28. Zajęcia będą odbywać się w dniach 1-12 lipca 2019, w godz. 10.00-13.00. Bilety na warsztaty dostępne w kasie Centrum od 12 czerwca do wyczerpania miejsc.

Zajęcia dla dzieci 6-12.
Czytaj więcej

1080

Zmiany godzin Hocków Klocków

W najbliższym czasie zajęcia Hocki Klocki odbędą się w piątki: 5 i 12 lipca w godz. 16.00-20.00 oraz dodatkowo codziennie w dniach 8-12 lipca 13.00-15.00. Sobotnie spotkania z klockami są czasowo zawieszone.
Czytaj więcej