Aktualności

baner-czar-operetki

Artes Ensemble – „Czar operetki”

Klub „Stara Remiza” zaprasza 11 czerwca br. o godz. 18.00 na koncert zespołu Artes Ensemble zatytułowany „Czar operetki”. To widowisko muzyczne podczas którego będzie można usłyszeć repertuar operetkowy i musicalowy w wykonaniu solistki opery i duetu wiolonczeli z fortepianem.
Czytaj więcej

98164685_176022647077331_2157446606327119872_n

Kasa otwarta

Od wtorku 11.05 kasa Browaru B znów otwarta. Kasa czynna od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30.

slajder Oblicza 2021 ckkb 1920 x 575

Zaproszenie chętnych do udziału w wystawie “Oblicza Młodej Sztuki”

Mimo że ten sezon artystyczny jest inny niż wszystkie, nie chcemy rezygnować z wystawy “Oblicza Młodej Sztuki”. Jest to znakomita okazja do zaprezentowania twórczości włocławian związanych z Centrum Kultury “Browar B.”, przedstawienia, jak realizują się artystycznie w zaciszu domowym.

Czytaj więcej

baner-talencik2

XII Międzyszkolny Konkurs Talentów “Talencik”

Zapraszamy do udziału w XII Międzyszkolnym Konkursie Młodych Talentów organizowanym przez Klub “Łęg”. Konkurs odbędzie się 11 czerwca w Centrum Kultury “Browar B.” Poniżej do pobrania regulamin oraz karta zgłoszeniowa.
Czytaj więcej

slajder 1920 x575 ckbb Golaszewo

Wystawa „Agro-art Gołaszewo 2021”

Agro-art Gołaszewo to plener malarski, który każdego roku zrzesza grono artystów z kilku krajów Europy. Dzięki indywidualnemu podejściu plastyków do przedstawiania swoich artystycznych wizji i stosowaniu różnych technik malarskich, każda poplenerowa wystawa, którą do tej pory gościliśmy w naszych murach, była różnorodna i fascynująca.

Czytaj więcej

baner-parafka

Akademia Prawa dla Dzieci i Młodzieży “PARAFKA”

Zapraszamy na warsztaty z edukacji prawnej do Akademii Prawa dla Dzieci i Młodzieży “PARAFKA”. Przesłanką uruchomienia tego projektu jest m.in. przeświadczenie, iż kultura człowieka ma wymiar wielopłaszczyznowy. Jednym z jej aspektów jest znajomość prawa oraz stosunek do obowiązującego systemu prawnego.
Czytaj więcej

slajder 1920 x575 ckbb Witkacy

WITKACY – Wystawa fotografii Stanisława Ignacego Witkiewicza ze zbiorów Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem

Zapraszamy do Galerii Sztuki „Antresola” miłośników fotografii, literatury i malarstwa na wyjątkową ekspozycję fotografii Stanisława Ignacego Witkiewicza ze zbiorów Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem.

Czytaj więcej

aa2

Zapraszamy ponownie na wystawy!

Drodzy, od dziś otwieramy dla Was nasze przestrzenie wystawiennicze.
Można oglądać wystawy:

Czytaj więcej

slajder_Matejko (2)

Jan Matejko “Konstytucja 3 maja 1791 roku”

Świętując 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja, polecamy obejrzenie animacji “Konstytucja 3 maja 1791 roku” – przygotowanej przez Narodowe Centrum Kultury.

Czytaj więcej

komunikat

Szanowni Państwo

Informujemy, że wtorek 4 maja 2021 roku jest w Centrum Kultury „Browar B.” dniem wolnym od pracy za święto przypadające w sobotę, 1 maja 2021 roku.
Administracja placówki jest nieczynna.
Czytaj więcej