Aktualności

medale

Deszcz medali

Kolejny weekend kolejne sukcesy tancerzy z klubu Łęg. W konkursie tanecznym on-line Zakręceni na taniec” tancerki startowały w kategorii disco dance w kilku kategoriach wiekowych zdobywając wiele czołowych miejsc:
Czytaj więcej

baner-konkurs koled

Konkurs wokalny “Śpiewajcie i grajcie mu”

Klub “Stara Remiza” Centrum Kultury “Browar B.” zaprasza rozśpiewanych solistów i rodziny do wzięcia udziału w konkursie wokalnym “Śpiewajcie i grajcie mu”, który z uwagi na okoliczności odbędzie się w formie online. W konkursie mogą wziąć udział chętni w dwóch kategoriach:
Czytaj więcej

taktyk halli galli www

Któż w szkole nie czekał na dzwonek? – gra Halli Galli

Halli Galli to genialna w prostocie dynamiczna gra akcji, w której gracze szukają zestawów dokładnie pięciu owoców. Talia zawiera 56 kart do gry przedstawiających cztery rodzaje owoców w grupach od 1 do 5 oraz dzwonek, jaki można znaleźć w recepcjach hotelowych 🙂

Czytaj więcej

baner-kosz

Konkurs plastyczny “Kosz pełen darów jesieni”

Klub “Łęg” serdecznie zaprasza przedszkolaki do udziału w konkursie plastycznym, który odbędzie się w formie online p.t. “Kosz pełen darów jesieni”.  Czytaj więcej

slajder Wszechswiat 2020 ckkb 1920 x 575

Zbiorowa wystawa sztuki pt. Wszechświat Koloru

27 listopada 2020 roku o godz. 18.00 zapraszamy na wernisaż online wystawy z cyklu ogólnopolskich wystaw sztuki pt. Wszechświat Koloru.

Czytaj więcej

taktyk Polska Gola www

Futbolowy świat – gra karciana Polska gola!

Najlepsza gra rodzinna w… Szwajcarii! Wydana przez Naszą Księgarnię Polska gola! oprócz rzeczywistego kopania piłki daje nam prawdziwie piłkarskie emocje: rywalizację, doping, strzelanie goli, radość z wygranej! Rozgrywka zalecana od lat 8 aż do seniora kochającego futbol.

Czytaj więcej

Justyna www

Nagroda „Stalowego Anioła” dla Justyny Rykowskiej

Z przyjemnością informujemy, że Justyna Rykowska specjalista ds. pozyskiwania środków pozabudżetowych otrzymała nagrodę „Stalowego Anioła” przyznawaną przez Zarząd Województwa Kujawsko- Pomorskiego dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej.

Czytaj więcej

baner-nagrody-leg

Nagrody w klubie “Łęg”

W V Ogólnopolskim E-Festiwalu Tańca startowali tancerze sekcji tanecznej Klubu „Łęg” CK „Browar B” i grupa, którą tworzą rodzice. Sukcesem okazał się start Martyny Widzisz – I miejsce oraz zespołu Latino Dance (rodzice) – II miejsce.
Czytaj więcej

W_Skladanowski

Włodzimierz Składanowski nie żyje

Wieloletni księgowy włocławskich instytucji kultury zmarł w wieku 76 lat. Czytaj więcej

baner-wierszykarnia

XV Konkurs Recytatorski dla Dzieci i Młodzieży “Wierszykarnia”

Centrum Kultury „Browar B.” komunikuje, że zaplanowany na 24 listopada Konkurs Recytatorski „Wierszykarnia” nie może się odbyć w tradycyjnej formule spotkania „na żywo”. Po konsultacjach z nauczycielami przygotowującymi uczestników Konkursu, postanowiliśmy przeprowadzić „Wierszykarnie” w formie gwarantującej bezpieczeństwo wszystkich uczestników. W tym celu wprowadzamy poniższe zapisy regulaminowe:
Czytaj więcej