10 Tenorów

10 tenorow

Zapraszamy na koncert tenorów z Polski i Ukrainy, którzy zaśpiewają przeboje operetkowe i musicalowe oraz wykonają muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich.

W XIX wieku wielcy tenorzy koncertowali solo. XX wiek wprowadził modę na trzech tenorów. Od wielu lat modne są też turnieje tenorów, gdzie śpiewacy współzawodniczą ze sobą. Ale XXI wiek – to stulecie DZIESIĘCIU TENORÓW, którzy nie walczą ze sobą, ale śpiewają w duecie czy kwartecie, a nawet całą dziesiątką… Bawią przy tym świetnie publiczność, bowiem wykonują każdą muzykę: operową, operetkową, pieśni neapolitańskie, folklor, fragmenty musicali, estradowe szlagiery i hity spod znaku rocka. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Nic dziwnego – jest ich aż DZIESIĘCIU, więc i repertuar szeroki i możliwości znaczące. Ale to przecież nie jest cała prawda o 10 Tenorach z Polski i Ukrainy – ważnym elementem jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena.

Koncert organizuje Agencja Brussa.

Zapraszamy 5 listopada o godzinie 19.00 w Centrum Kultury „Browar B.”, ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego). Bilety po 115 zł w Browarze B. i na kupbilecik.pl.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.