13. Nocne Granie w Taktyku – żegnamy wakacje!

13 nocka NA media LAST

Skryjki, bloby i combosy! Takie niezwyczajne atrakcje proponuje klub Taktyk sympatykom planszówek. 12 godzin grania w towarzystwie rekordzisty nagród Dominiona oraz turniej w niezwykle sympatyczne 13 duchów.

Noc z planszówkami znowu może być zbyt krótka. Oprócz stalego już zestawu 300 gier klubowych Taktyk przygotował wyzwanie dla ambitnych. Po raz pierwszy swoje najmocniejsze tytuły zaprezentuje wydawnictwo Games Factory: Kingdomino, Star Realms, Dolinę Kupców i legendarnego już Dominiona. Ten pierwszy tytuł zachwyca kolorową, komiksową stylistyką oraz niezwykłą grywalnością, ten ostatni – mnogością kombinacji w budowaniu combosów! Na młodszych graczy czekają nowości Naszej Księgarni, m.in. Sen i Gra na emocjach, które zdobyły nagrodę “Świat przyjazny dziecku”. Miłośnicy wyzwań mogą zmierzyć się w towarzyskim turnieju 13 duchów, gdzie dedukcja i humor idą w parze, niezależnie od wieku.

W Taktyku znajdują się gry logiczne, przygodowe, imprezowe, historyczne, kalamburowe – zarówno dla par, jak i wieloosobowe, a instruktorzy szybko objaśniają zasady gier i wprowadzają nowe osoby do rozgrywek. Kto był, ten wie, że przy planszówkach 12 godzin mija błyskawicznie.

Bilety: 12 zł. Nocne Granie w Taktyku 1 września (sobota), godzina 17.00!

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.

[an error occurred while processing this directive]