32. Finał Turnieju Poezji Śpiewanej – informacje dla uczestników

baner-poezja-2023

Szanowni wykonawcy, obserwatorzy i instruktorzy, organizatorzy eliminacji wojewódzkich przekazujemy pierwsze informacje dotyczące udziału w 32. Finale Turnieju Poezji Śpiewanej 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

1. Impreza odbędzie się w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2023 r.. Gospodarzem Finału jest Centrum Kultury “Browar B.” we Włocławku, komisarzem Jan Jabłoński, tel. 724 005 001; 605 858 414;

2. Organizatorów eliminacji wojewódzkich prosimy o przesłanie do nas, w terminie do 6 czerwca, dokumentacji 68. OKR:
– protokół eliminacji wojewódzkich,
– kart uczestnika zakwalifikowanych wykonawców i osób rekomendowanych do konkursu kwalifikacji na podstawie nagrań.

3. Laureaci eliminacji wojewódzkich rekomendowani przez jury do dodatkowej kwalifikacji na podstawie nagrań, muszą dostarczyć nagrania do 6 czerwca, do godziny 9.00. Nagrania najlepiej przesłać drogą elektroniczną na adres jjablonski@ckbb.pl lub pocztą tradycyjną na adres CK „Browar B.”, ul. Łęgska 28, 87 – 800 Włocławek, z dopiskiem Jan Jabłoński

4. Informujemy, że uczestników zakwalifikowanych do Finału obowiązywać będzie akredytacja. Jej wysokość wynosić będzie 310 zł od uczestnika. Akredytacja obejmować będzie: noclegi w hotelu /od 28.06. do 2.07./, wyżywienie – od śniadania 29.06 do kolacji 1.07. i karty wstępu na wszystkie koncerty.

5. Udział instruktorów, opiekunów i osób towarzyszących wykonawcom niepełnoletnim odbywać się może na następujących zasadach:
Każdy zamawia hotel we własnym zakresie. Proponujemy wykupienie u nas akredytacji, obejmującej wyżywienie – obiady i kolacje – w miejscu realizacji finału, razem z uczestnikami. Koszt akredytacji obejmującej wyżywienie /od obiadu 29.06. do kolacji 1.07./ oraz karty wstępu na wszystkie koncerty wynosi 290 zł. Przewidujemy też, że będzie kilka wolnych miejsc w hotelu z wykonawcami. Ich ilość doprecyzujemy po ostatecznych kwalifikacjach tych z nagrań, bowiem wtedy poznamy dokładną liczbę uczestników. W tym przypadku akredytacja w wysokości 640 zł obejmować będzie: noclegi w hotelu /od 28.06. do 2.07./, wyżywienie – od śniadania 29.06 do kolacji 1.07. i karty wstępu na wszystkie koncerty.

6. Prosimy uczestników (solistów) Finału o przesłanie do nas – e-mail: jjablonski@ckbb.pl do 13 czerwca:
a. zdjęć (legitymacyjne lub portret, z wyraźnie widoczną twarzą). Fotografie chcemy wykorzystać w biuletynie informacyjnym.
b. filmu, ujęcie poziome, format mp4, około 30 sekund, najlepsza rozdzielczość, według następującego schematu:
– imię i nazwisko
– miejscowość
– dlaczego wiersz „każe śpiewać”
Albo druga wersja:
– imię i nazwisko
– miejscowość
– dlaczego nie mówię a śpiewam
– kto jest moim „pierwszym słuchaczem”.

7. Poniżej do pobrania karty akredytacyjne i inne dokumenty do wypełnienia i odesłania do nas.
Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.