Abba i inni symfonicznie

Abba

Zapraszamy na wyjątkowy koncert złożony z wielkich przebojów szwedzkiej legendy oraz szlagierów światowej muzyki rozrywkowej.


Niewiele zespołów może się pochwalić faktem, że stało się symbolem muzycznym całej dekady, było głównym towarem eksportowym swojego kraju oraz że na podstawie jego muzyki napisano musical, który potem doczekał się ekranizacji. A to wszystko stało się udziałem czwórki skandynawskich wykonawców: nie wyobrażamy sobie lat ’70 bez “Waterloo”, “Honey, Honey”, “Money, Money, “Money”, tak jak nie wyobrażamy sobie Szwecji bez ABBY, zaś film “Mamma mia!” był wydarzeniem w roku 2008.
Wszyscy, którzy bawili się przy muzyce zespołu Boney-M czy Modern Talking, również odnajdą się znakomicie w atmosferze naszego koncertu: obiecujemy uśmiech i wzruszenie, powrót wspomnień i świetną zabawę dzisiaj,
bo przecież “szczęściem jest pozostać bliskimi sobie jak dzieci”, jak głosi piosenka “Felicità” – największy przebój duetu Al Bano i Romina Power, którego muzyka także zabrzmi podczas tego niezwykłego wieczoru.

Produkcja i organizacja: Agencja Brussa. Bilety po 115 i 125 zł w Browarze B i TUTAJ
Koncert odbędzie się 3 lutego o 19.00 w Centrum Kultury “Browar B.”.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.