Aerobic dla puszystych w Starej Remizie

aerobic-baner

„Klub „Stara Remiza” zaprasza Dziewczęta i Panie na „Aerobic dla puszystych”. Zajęcia przeznaczone są dla osób zmagających się z nadwagą. Ćwiczenia są w pełni bezpieczne, ochraniają kręgosłup, stawy kolanowe i skokowe.
Zajęcia skupiają się na polepszeniu koordynacji i sprawności fizycznej, wzmocnieniu mięśni oraz poprawie samopoczucia. Wszystkie chętne osoby zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 27.04.2015 r. o godzinie 12:00 w siedzibie Klubu „Stara Remiza” przy ul. Żabiej 8. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 799-111-061 lub 54 232-10-22.”

Pozostałe aktualności

slajder-1920-x575-ckbb-Fajan-festiwal-2026
VI Fajans Festiwal Włocławek
Baner promocyjny VI Fajans Festiwalu we Włocławku, prezentujący stylizowanego, niebiesko-białego pawia w technice malarstwa fajansowego na jasnoniebieskim tle. Po lewej stronie widoczny jest kaligrafowany tytuł „Fajans sztuka”, a pod nim logo festiwalu. Po prawej stronie pętelka pędzli malarskich z niebieską farbą umieszczona w fajansowym naczyniu. W prawym górnym rogu logotypy organizatorów: Centrum Kultury „Browar B.”, Miasta Włocławek i Skarbca Fajansu.
Konkurs FAJANSsztuka 2026
slajder-wakacje-1920-x575-VFF-26
Konkurs #FajansNaWakacjach – edycja IV

Komentowanie jest zamknięte.