Akademia WioliMisia “Odrobina magii ze sceny pożyczona”

Wiolimi slider 2019 luty 2 1920 575

Kolejne spotkanie z artystami z Filharmonii Pomorskiej już 17 lutego o 12.00. Koncert dla rodzin z dziećmi od 3 do 6 roku życia. 

Hokus pokus…abrakadabra…takie zaklęcia pojawiają się ilekroć mowa o magii. Podczas kolejnego spotkania studentów Akademii WioliMisia nie będziemy czarować tak dosłownie. Nasza magia to nie króliczek wyskakujący z kapelusza, ale coś, co wydarzy się na oczach widzów i z ich udziałem.
Na scenie dziać się mogą prawdziwe teatralne czary! Piękna aktorka w kilka minut stać się może jędzą, a za sprawą kostiumu człowiek zmieni się w ptaka. Przedstawiane historie, chociaż opowiadają o świecie bajkowym, będą pełne praktycznej mądrości. Odrobinę teatralnej magii przeniesiemy na estradę. Choć jedna i druga mają deski i służą do występów, różnica między nimi jest ogromna. Zabawny Papageno-bohater z dzieła Wolfganga Amadeusza Mozarta “Czarodziejski flet” będzie naszym przewodnikiem po magicznym świecie teatru operowego.  Przyjmijcie nasze zaproszenie, bo jeśli tylko pozwolicie, oczarujemy Was muzyką.

Wykładowcy:

Weronika Kober śpiew
Łukasz Lenart śpiew
Agnieszka Bartoszewicz flet
Katarzyna Nowaczewska-Manthey fortepian
Dorota Borowicz przygotowanie i prowadzenie

Bilety po 10 zł dzieci i 15 zł dorosły w Browarze B. i TUTAJ

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.