Akademia WioliMisia “Przebojowy Dzień Dziecka”

1920
Małych i dużych zapraszamy na poranek z klasyką! 30 maja o 10.00 w Browarze B. spotkamy się z muzykami Filharmonii Pomorskiej, którzy zaprezentują nowy, specjalny program!

Wystąpią: Justyna Gęsicka (mezzosopran), Agnieszka Bartoszewicz (flet), Cecylia Stanecka (wiolonczela), Katarzyna Nowaczewska-Manthey (fortepian) i Dorota Borowicz (prowadzenie).

WioliMiś to miś który kluczem wiolinowym otwiera szeroko przed dziećmi drzwi do Krainy Pani Muzyki. Nowi Studenci AkademiiWioliMisia poznają podstawowe pojęcia i zaczną z nami bawić się muzyką i przy muzyce. Ci Studenci, dla których będą to kolejne nasze zajęcia, utrwalą i usystematyzują wiedzę a także zabłysną znajomością muzycznych meandrów. Poznamy instrumenty, poznamy muzyków i muzykę zapisaną na pięcioliniach przez kompozytorów… a my już nie możemy doczekać się spotkania z Wami!

Dzieci to bardzo wdzięczna i niepomiernie wymagająca publiczność. Artyści Filharmonii Pomorskiej staną przed małymi słuchaczami, a wielkimi melomanami, w przeddzień Ich święta. Na taką okoliczność repertuarem powinny być utwory skomponowane z myślą o najmłodszych odbiorcach. Jest w czym wybierać, a muzycy zagrają te najpiękniejsze. Mama i tata też dziećmi byli więc i dla nich to spotkanie.

Koncert odbędzie się w sali widowiskowej, aby zapewnić Państwu jak największy komfort w przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa.

Bilety: 20 zł dorosły, 15 zł dziecko w CK „Browar B.” i na biletyna.pl

Pozostałe aktualności

lubomski - baner-ckbb
Lubomski
baner-vistula
„Kujawy” na Vistula Sounds
slajder 1920 x575 ckbb Browar na Slodowie
„Browar B.” na Słodowie

Komentowanie jest zamknięte.