Bardzo dziki zachód – gra „Colt Express”

tak www

Przygoda na Dzikim Zachodzie. Zamiast planszy… pociąg! 6 bandytów, szeryf, pasażerowie
i dolary. Wygrywa najprzebieglejszy.

„Colt Express” to radosna gra. Gracze wybierają postać, z których każda ma indywidualne cechy. Następnie rozpoczynają okradanie pasażerów w kolejnych wagonach. Zaczyna się zabawa. Kłopot polega na tym, że wszyscy rabusie mają ten sam cel. Dodatkowo w lokomotywie czuwa szeryf…
Esencją gry jest przewidywanie ruchów przeciwnika. Gracze mają na ręku karty akcji (strzał, bieg, okradanie, wezwanie szeryfa itp.) i w odpowiedniej kolejności je wykładają. Muszą obserwować, co planują rywale. Po wyłożeniu wszystkich kart, gracze odczytują powstały scenariusz, uwzględniając charakterystykę własnych postaci i losowe zdarzenia podróży. I wtedy zaczyna się zamieszanie, najpiękniejszy element „Colta”. Ktoś biegnie, ktoś strzela, ktoś walczy wręcz, a jeszcze ktoś inny dyskretnie unika konfliktów i zagarnia teczkę z 1000 dolarów. I tak przez 4-6 dni podróży – codziennie układamy nowy plan.
„Colt Express” to niezwykle rozrywkowa gra logiczna. Można grać nawet w 6 osób, a wiek nie ma znaczenia. Sam fakt, że akcja dzieje się w pociągu, nadaje grze niezwykłego uroku. Prawdziwy Dziki Zachód w naszych rękach.

Pozostałe aktualności

slajder-1920-x575-skarbiec1-768x230-3
Otwarcie Skarbca Fajansu – Fajansowy Weekend!
Nerwica natrectw www
„Nerwica natręctw”
slajder 1920 x575 ckbb Fajansowe bistro
III Fajans Festiwal

Komentowanie jest zamknięte.