CIEPŁO i SZTUKA autorstwa JÓZEFA STOLORZA i firmy INSTAL-PROJEKT

cieplo

„Ciepło i sztuka” to wyjątkowa wystawa, która powstała w wyniku współpracy firmy INSTAL-PROJEKT – producenta grzejników z uznanym polskim malarzem Józefem Stolorzem. Obok magicznych pejzaży artysty prezentowane są nietypowe, łączące piękno i funkcjonalność dzieła sztuki – niepowtarzalne, artystyczne grzejniki.

Wystawa jest dowodem na to, że można łączyć prawdziwą sztukę z przedmiotami użytkowymi i cieszyć się nią na co dzień w naszym otoczeniu. Wernisaż wystawy odbędzie się 2 marca o godz. 18.00 w Galerii „Beczkownia” w Centrum Kultury „Browar B.” przy ul. Łęgskiej 28. Wystawa trwa do 10 kwietnia 2015 roku.

„Marzenia… Proszę mi wierzyć, one są na wyciągnięcie ręki. Od dawna malując moje krainy, chciałem dać Ludziom ciepło. Pragnąłem dać zagubionemu w meandrach współczesności Człowiekowi, odrobinę optymizmu i światła. Pragnąłem, żeby “przytulił” się do tych obrazów, żeby poczuł ciepło….I oto moje ciche marzenia, zyskują kształt realny. Teraz każdy, dosłownie każdy, może fizycznie dotknąć obrazów, przytulić się do nich i poczuć ciepło.”

Józef Stolorz

cieplo2

https://ckbrowarb.pl/gallery/2015-03-02-wernisaz-wystawy-cieplo-i-sztuka-autorstwa-jozefa-stolorza-i-firmy-instal-projekt/


Galeria zdjęć:  link

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.