CODA – laureaci

coda WWW

VI Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego CODA za nami! Grand Prix zdobył zespół Dna Old z Łodzi za choreografię pt. „Sin” autorstwa Aleksandry Kępińskiej.

Jury w  składzie: Jacek Przybyłowicz, Natalia Madejczyk, Grzegorz Pańtak po obejrzeniu 23 choreografii postanowiło przyznać nagrody:

W kategorii 8-13 lat: 3 nagrodę dla Zespołu Calineczki z Malborka za choreografię „The course”, autorstwa Celiny Pacanowskiej. 2 nagrodę dla zespołu Angels Kids z Poznania za choreografię „Be Strong” autorstwa Anny Czumak. 1 nagrodę dla zespołu Classic III z Włocławka za choreografię „Boimy się razem” autorstwa Iny Griszczuk.

W kategorii 14-17 lat 3 nagrodę dla Zespołu Tańca Współczesnego Kontra 6 z Bydgoszczy za choreografię „Tchnienie” autorstwa Doroty Kaps – Przywary. 2 nagrodę dla Zespołu Angels z Poznania za choreografię „Mistakes” autorstwa Anny Czumak. 1 nagrodę dla Zespołu Studio Tańca Pasja z Łodzi za choreografię „Szelest” autorstwa Sylwii Majsner

W kategorii powyżej 18 lat nagroda dla Teatru Tańca Jazgot z Warszawy za choreografię „Ta pani stała za mną” autorstwa Anety Bułki za umiejętne łączenie różnych środków wyrazu scenicznego.

Nagroda dla Studentów Instytutu Choreografii i Technik Tańca Akademii Muzycznej w Łodzi za choreografię „Falanga” autorstwa Anny Wytych-Wierzgacz, za umiejętne przeniesienie techniki Marty Graham w formie scenicznej

Bardzo dziękujemy uczestnikom, instruktorom, jurorom i publiczności! Do zobaczenia za rok!

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.