Coma „Blisko”

COMA2

Pierwszy koncert łódzkiego zespołu we Włocławku! Zapraszamy do Browaru B. 8 listopada o 19.00.

Formacja Coma powstała w czerwcu 1998 roku w Łodzi. Od tamtej pory, grupa ma na swoim koncie sześć studyjnych albumów, z czego ostatni – zatytułowany „Metal Ballads vol.1”- ukazał się na rynku w październiku ubiegłego roku. Piotr Rogucki i spółka – w związku z okrągłym jubileuszem – postanowili podziękować fanom za ostatnie dwadzieścia lat.
W zapowiedzi występów – pod szyldem „Blisko” – muzycy Comy piszą:
Pierwsza trasa, około 10. koncertów w jednym klubie, raz, dwa razy w miesiącu w legendarnym Iron Horse, wynagrodzenie – kufel piwa na głowę. Kiedy oprócz rodziny jako słuchacze zaczęli pojawiać się obcy wiedzieliśmy, że coś się dzieje, kiedy w garderobie przed kolejnym koncertem pojawiła się krata piwa wiedzieliśmy, że to sukces, kiedy po ostatnim koncercie podszedł do nas właściciel i powiedział idzie tak dobrze, że za rok już u mnie nie zagracie, wiedzieliśmy, że nie zagramy. Pojawiło się to co najważniejsze, fani, tacy prawdziwi z krwi i kości. Nie podchodzili tylko po fotkę na insta (nie było Instagrama), chcieli z nami być. Minęło 20 lat, my nadal chcemy być z Wami. Zagramy 20 koncertów w mniejszych salach, aby być blisko. 20 lat to dobra okazja do spotkania bez instagrama. Do zobaczenia.

To pierwszy koncert COMY we Włocławku. Bilety: do 15.10.2018 po 50 zł parter i 60 zł trybuna, od 16.10.2018 do 8.11.2018 po 65 zł i 75 zł.

Pozostałe aktualności

lubomski - baner-ckbb
Lubomski
slajder 1920 x575 ckbb Browar na Slodowie
„Browar B.” na Słodowie

Komentowanie jest zamknięte.