„Dotknąć myślą nieba…”

baner Slubowska

Klub „Stara Remiza” przy ul. Żabiej 8 zaprasza 11 grudnia 2015 r.  o godz. 18:00 na recital autorski Elżbiety Ślubowskiej zatytułowany „Dotknąć myślą nieba…”. Elżbieta Ślubowska (wokal, gitara) to włocławianka, absolwentka filologii polskiej UMK w Toruniu, z zawodu i pasji nauczyciel polonista i logopeda, z zamiłowania – poetka, autorka piosenek z gatunku poezji śpiewanej, które sama wykonuje.
Tym razem z córkami Justyną (instr. klawiszowe) i Karoliną (wokal). Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie „Stara Remiza”.

Pozostałe aktualności

slajder-1920-x575-ckbb-Fajan-festiwal-2026
VI Fajans Festiwal Włocławek
Baner promocyjny VI Fajans Festiwalu we Włocławku, prezentujący stylizowanego, niebiesko-białego pawia w technice malarstwa fajansowego na jasnoniebieskim tle. Po lewej stronie widoczny jest kaligrafowany tytuł „Fajans sztuka”, a pod nim logo festiwalu. Po prawej stronie pętelka pędzli malarskich z niebieską farbą umieszczona w fajansowym naczyniu. W prawym górnym rogu logotypy organizatorów: Centrum Kultury „Browar B.”, Miasta Włocławek i Skarbca Fajansu.
Konkurs FAJANSsztuka 2026
slajder-wakacje-1920-x575-VFF-26
Konkurs #FajansNaWakacjach – edycja IV

Komentowanie jest zamknięte.