ELEKTRONIKA zajęcia dla twojego dziecka

baner-elektronika m

Eduino to nowoczesne podejście do nauki. Od podstaw elektroniki po platformę Arduino, programowanie oraz robotykę. Oferujemy wszelkie niezbędne elementy i podzespoły elektroniczne podczas zajęć, aby Twoje dziecko mogło rozpocząć przygodę w niezwykle interesującym świecie nowoczesnych technologii.

Na zajęciach przyświecać nam będzie idea DoItYourself (zrób to sam). Dzięki temu dziecko uczy się nie tylko teorii ale przede wszystkim kreatywnego wykorzystania nabytych umiejętności w praktyce. Każde dziecko na zajęciach otrzyma swój zestaw edukacyjny. Zajęcia skierowane dla dzieci od 10 roku życia, które przejawiają zainteresowanie elektroniką i nowoczesnymi technologiami.

Zajęcia otwarte 6 wrzesień godz. 16:30 sala komputerowa w CK “Browar B.”
Koszt miesięczny 130zł (w cenie wszystkie komponenty elektroniczne oraz multimetr), zajęcia od 13 września w każdą środę w godz. 16:30 – 18:00 sala komputerowa CK “Browar B.”
Prowadzący: Adrian Stasiński absolwent Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi (2007r.), Politechniki Poznańskiej (2011r.), Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy (2013r.) pasjonat elektroniki użytkowej, Internetu Rzeczy oraz Inteligentnego Domu.

Zapisy i informacje pod nr tel. 888-443-249, www.eduino.pl, biuro@eduino.pl, https://facebook.com/eduinopl/”

Pozostałe aktualności

kujawy2
Zmarł Aleksander Błachowski
taktyk TOP10 www
Taktyk – Top 10 gier 2020

Komentowanie jest zamknięte.