Fisz Emade Tworzywo “Radar”

Fisz slider

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia, a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. We Włocławku promować będą nowy album “Radar”.

Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.
Ich ostatnia płyta ‘Drony’, wydana w październiku 2016 roku to jedna z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych płyt tamtego roku.

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie “Drony”, FISZ EMADE TWORZYWO powraca z nowym albumem „Radar”. Jego premierę zapowiada na 8 marca. Tym razem panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem – zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu TWORZYWO oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro.
Koncert w piątek 5 kwietnia o 19.00. Bilety po 50 (miejsca stojące) i 70 zł (miejsca siedzące) w Browarze B. i TUTAJ.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.