Gorączka złota nad Wisłą, czyli festiwal planszówek w “Browarze B.”

SAB slajd_FB'

Kocham cię, złotko!!! Czy tak będzie wołał najlepszy “sabotażysta” po finale Mistrzostw Polski? Możliwe. Ale tak mogą też wołać wszyscy sympatycy gier planszowych, dla których CK “Browar B.” przygotował mnóstwo atrakcji.

Podczas całodniowego festiwalu gier planszowych i karcianych włocławianie będą mogli zapoznać się z grami logicznymi, ekonomicznymi, przygodowymi i towarzyskimi. Jednocześnie ponad 70 najlepszych zawodników z całej Polski rywalizować będzie w “Sabotażystę” o tytuł Mistrza Polski 2017 i awans na mistrzostwa świata na Łotwie.
Na wszystkich sympatyków planszówek czeka kilkadziesiąt stołów z grami w sali widowiskowej oraz liczne atrakcje. Można będzie pograć towarzysko, można będzie rywalizować w turniejach:
13.00 – “Torcik” dla najmłodszych
14.00 – “Ligretto Crazy”
15.30 – “Sabotażysta dla amatorów”
17.00 – “NMBR9”
18.00 – “Klask!”
We wszystkich rozgrywkach przewidziane są atrakcyjne nagrody. Kto zechce, sprawdzi się także w speed cupsy oraz kapsle… Selenki. Zabawę w poszukiwanie i płukanie złota zapewni Kopalnia Złota ze Złotego Stoku. Na bardziej wymagających graczy czekać będzie specjalny games room. Objaśnianie gier ułatwią gracze klubu “Taktyk”. Wydawnictwo G3 zaprezentuje również dwie nowości wydawnicze: “NMBR9” oraz “Wizard”. W ten drugi tytuł rozgrywane są mistrzostwa świata i w 2018 Polska dołączy do grona uczestników.

Przez cały dzień kursował będzie bezpłatny autobus MPK “Sabotażysta” – z CK “Browar B.” na osiedla Zazamcze, Południe i Kazimierza Wielkiego.

Bilety do nabycia w kasie CK “Browar B.” lub na biletyna.pl.
W przedsprzedaży 3 zł, w dniu wydarzenia 5 zł.

30 września, g. 11.00 – 20.30, Centrum Kultury “Browar B.”, ul. Łęgska 28 (wejście od Bechiego 4)

Obserwujcie również Facebook: @ckbrowarb @g3poland @taktykckbb

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.