Gra miejska „Rozkminiamy Browar B.”

gra miejska www (1920 x 575 px)

Poznajmy się i razem nakręcajmy kulturę w naszym mieście!

Rozkminiamy Browar B.! Klub „Łęg”, „Zazmacze” czy „Stara Remiza”… o co chodzi? Czy Skarbiec Fajansu, to filia Browaru B?? Istniejemy już 10 lat, ale nadal spotykamy mieszkańców Włocławka, którzy są u nas dopiero pierwszy raz. Poznajmy się lepiej i razem nakręcajmy kulturę w naszym mieście! Celem wydarzenia jest zachęcenie do eksplorowania, poznawania, odkrywania placówek Browaru B. Poznawanie ich historii, ciekawostek. A przede wszystkim pokazanie bogatej oferty kulturalnej Browaru B. skierowanej do wszystkich chętnych włocławian i nie tylko.

Zasady udziału w grze są proste: wystarczy zgłosić swoją grupę (maksymalnie 5 osób) do udziału w zabawie poprzez dostarczenie do nas (kasa Centrum Kultury “Browar B.” przy ul. Łęgskiej 28) oryginału lub przesłanie skanu wypełnionej karty zgłoszenia na adres edukacja@ckbb.pl. Na zgłoszenia czekamy do 9 maja 2024 r. Następnie należy przyjść 11 maja w godzinach 11.00-15.00 do Skarbca Fajansu i odebrać mapę, która pomoże rozkminić Browar B. Mapa poprowadzi Was poprzez wszystkie filie Browaru B. W każdej z nich czekać będzie na Was zadanie do wykonania. Będzie można również zwiedzić zakamarki naszych obiektów. Ostatnie zadanie będzie do wykonania w głównej siedzibie Browaru B. przy ul. Łęgskiej 28, gdzie jest zakończenie gry. W grze miejskiej, oprócz głównej siedziby Centrum Kultury „Browar B.” we Włocławku, przy ulicy Łęgskiej 28, udział wezmą: Interaktywne Centrum Fajansu – Skarbiec Fajansu, ul. Żabia 2, klub „Zazamcze”, ul. Toruńska 87, klub „Stara Remiza”, ul. Żabia 8 oraz klub „Łęg”, ul. Płocka 246. Pierwsze 10 zespołów, które ukończą grę otrzyma od nas zestawy gadżetów. Jeśli nie chcecie na tym kończyć zachęcamy, żeby w trakcie odwiedzania naszych obiektów robić sobie wspólne, zakręcone i ciekawe zdjęcia. Fotki należy przesłać do nas mailem (edukacja@ckbb.pl), a my wstawimy je na specjalnie w tym celu utworzone wydarzenie na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1413849892601073/) i poddamy głosowaniu. Dla grupy, której zdjęcie otrzyma najwięcej polubień, zorganizujemy specjalne warsztaty i zwiedzanie Browaru B.

Kiedy rozkminiamy Browar B.?
11 maja 2024 r. od 11.00 do 16.00.
Mapy wydawane będą w Skarbcu Fajansu przy ul. Żabiej 2 od 11.00 do 15.00.
Grę należy zakończyć w Centrum Kultury „Browar B.” przy ul. Łęgskiej 28 do godziny 16.00.

UWAGA!
Żeby wziąć udział w zabawie, należy wcześniej zgłosić swoją grupę poprzez dostarczenie do nas (kasa Centrum Kultury “Browar B.” przy ul. Łęgskiej 28) oryginału lub przesłanie skanu wypełnionej karty zgłoszenia na adres edukacja@ckbb.pl. Na zgłoszenia czekamy do 9 maja 2024 r.

Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dostępnym poniżej. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu gry „Rozkminiamy Browar B.”.Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.