Gwiazdy Światowej Iluzji

1920

Zapraszamy na niesamowite show Gwiazd Światowej Iluzji, które zabiorą nas do świata dziecięcej magii. W Browarze B. 2 czerwca o 18.00.

Wszyscy wiemy, że ta magiczna zabawa z iluzją zachwyca nie tylko najmłodszych, gwarantujemy niepowtarzalne emocje dla wszystkich. Po premierze obydwu części filmu “Iluzja” i programach typu „Mam Talent”, występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe Gwiazdy Światowej Iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion. Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają „magiczności” całemu przedsięwzięciu.

Występy miała już okazję podziwiać publiczność zarówno z wielu polskich miast, jak i europejskich stolic. We wrześniu 2019 r. nasze Gwiazdy zachwyciły swoimi występami także amerykańską widownię w Chicago, Hoffman Estates, St. Louis i Phoenix.

Uczestniczący w projekcie artyści, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych, zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek.

Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność. Spektakl ten jest skierowany do całych rodzin i bez względu na wiek.

Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność.

Bilety dostępne w kasie CK “Browar B.” i na www.kupbilecik.pl/

Spektakl odbędzie się w Centrum Kultury “Browar B.” 2 czerwca o 18.00. Organizatorem jest Impresariatem Online Ewa Bałtyk, tel. 512232939.

https://www.youtube.com/watch?v=p9-LBS2yEJY&t=26s

Pozostałe aktualności

DNI WLOC STRONA
Dni Włocławka 2021
nANAGA www
Dobry koncert: Nanga
wracamynadobre
#WracamyNaDobre

Komentowanie jest zamknięte.