II Fajans Festiwal – kiermasz „Fajansowe Kramy”

slajder 1920 x575 ckbbFajansowe kramy

Urząd Miasta Włocławek wspólnie z Centrum Kultury „Browar B.” organizują jedyny w swoim rodzaju kiermasz pn. „Fajansowe Kramy”.

Podczas kiermaszu będzie można sprzedać, kupić, zaprezentować lub wymienić wyroby fajansowe. Wydarzenie odbędzie się 8-9 października 2022 roku, w Centrum Kultury „Browar B.”.
Do 28 września Urząd Miasta czeka na zgłoszenia wystawców chętnych do udziału w wydarzeniu. Na kiermaszu, oprócz tradycyjnych wyrobów fajansowych, będą mile widziane: biżuteria związana z wyrobami fajansowymi, rękodzieło, ceramika artystyczna nawiązująca do wyrobów fajansowych, ale także odzież z fajansowymi motywami.
Warunkiem zgłoszenia do udziału w kiermaszu pn. „Fajansowe Kramy” podczas Fajans Festiwal jest dostarczenie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia drogąe-mailową: kultura@um.wloclawek.pl bądź osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Wydział Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13, 87-800 Włocławek, w terminie do 28 września 2022 roku (decyduje data wpływu zgłoszenia do Urzędu Miasta lub data wpływu wiadomości e-mail).
Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w „Fajansowych Kramach”.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.
Szczegółowe informacje na temat kiermaszu pn. „Fajansowe Kramy”, w tym regulamin i kartę zgłoszenia, można znaleźć na stronie: https://www.wloclawek.eu/strona-3531-dokumenty_do_pobrania.html


Pozostałe aktualności

marcinbrowarb
Koncert „Włocławek dla Orkiestry”
slajder 1920 x575 ckbb Ferie Browerie
Ferie Browerie 2023

Komentowanie jest zamknięte.