III Ogólnopolski Plener Malarski AGRO-ART Gołaszewo 2016

zaproszenie Golaszewo

23 kwietnia o godz. 17.00 Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza do Galerii Sztuki „Antresola” na wernisaż wystawy III Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego AGRO-ART Gołaszewo 2016.

Na tegoroczny plener przyjechało na Kujawy 14 znanych i cenionych polskich artystów reprezentujących województwa: mazowieckie, małopolskie, lubuskie, wielkopolskie, śląskie, lubelskie i kujawsko-pomorskie. W ciągu tego tygodnia w tak przyjaznym dla artystów miejscu jak Agrofarma w Gołaszewie, powstało wiele prac malarskich, które w swojej formie i przekazie mogą zadowolić koneserów sztuki.
Autorami wystawy są: Ilona Herc z Krakowa, Maria Bereźnicka-Przyłęcka z Gliwic, Izabela Rudzka z Poznania, Lidia Domagała z Zielonej Góry, Paweł Nowak z Aleksandrowa Kujawskiego, Marzena Karcz z Poznania, Izabela Kostiukow z Konina, Dorota Kulicka z Wygody (woj. Lubelskie), Kazimierz Hamada z Krakowa, Roman Choinka z Russosic (woj. Wielkopolskie), Krzysztof Ryfa z Ostrowa Wielkopolskiego, Zofia Samusik-Zaremba z Płocka, Krzysztof Trzaska z Warszawy i Andrzej Fronczak z Włocławka (komisarz pleneru).


Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.