“Jesienne przypinki” w Skarbcu Fajansu

slajder-1920-x575-JesiennePrz

Pracownia skarbów to nowy cykl warsztatów rodzinnych w Skarbcu Fajansu. Serdecznie zapraszamy młodzież i dzieci powyżej 10. roku życia wraz z opiekunami na wspólne tworzenie ozdobnych przypinek inspirowanych jesienią.

Skarbiec Fajansu serdecznie zaprasza do Pracowni skarbów na rodzinne warsztaty pn. „Jesienne przypinki”, dedykowane opiekunom z dziećmi powyżej 10. roku życia. Podczas spotkania każdy uczestnik wykona przypinki z jesiennymi motywami, które będą mogły stać się oryginalnym dodatkiem do ubioru.

„Jesienne przypinki” otwierają cykl warsztatów rodzinnych, które odbywać się będą w Interaktywnym Centrum Fajansu – Skarbcu Fajansu. Pierwsze zajęcia, podczas których wykonywane będą ozdobne przypinki inspirowane jesienią, adresowane są do młodzieży i dzieci od 10. roku życia oraz ich opiekunów. Do stworzenia prac wykorzystana zostanie glinka samoutwardzalna oraz farby akrylowe. Warsztaty z lepienia w glince to świetny sposób na współpracę z dzieckiem, wyciszenie się i relaks oraz na skupienie się na tu i teraz.

Zajęcia odbędą się w niedzielę, 19 listopada br. w godzinach 11.00 – 13.30. Bilety w cenie 30 zł za osobę można kupić w kasie Skarbca Fajansu. Obowiązują wcześniejsze zapisy (do 17.11) pod nr telefonu: 54 427 02 60.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.