K-POP Day / Dzień K-POP-u

Baner na stronewww 1920x575 px

W przeddzień „Międzynarodowego Dnia Tańca”, 28 kwietnia, w Browarze B. zagoszczą fani K-POP-u – gatunku muzyki pochodzącej z Korei Południowej. Zapraszamy na Dzień K-POP-u!

Plan wydarzenia jest bogaty w atrakcje. Każdy – kto odwiedzi tego dnia Centrum Kultury „Browar B.” – dowie się wielu teoretycznych i praktycznych informacji o tym ciekawym, azjatyckim kraju. Podczas wydarzania odbędzie się „K-POP random play dance”, a także warsztaty z K-POP-u. Będzie można wziąć udział w zajęciach z kaligrafii. Poznamy bliżej kulturę oraz pasje Koreańczyków, m.in. poprzez przybliżenie K-POP-u i K-Dram. Dostępne będą również inne atrakcje nawiązujące do kultury i sztuki Republiki Korei.

Harmonogram dnia K-POP-u:

13.30 – 14.00 Korea – wspomnienia z podróży – wstęp wolny
14.00 – 14.30 K-POP i K-DRAMA – prelekcja – wstęp wolny
14.30 – 15.30 Warsztaty z kaligrafii kaligrafii japońskiej kanji – bilety 10 zł/os. (kasa Browaru B., https://bilety.io/5ldjq)
15.45 – 17.15 Warsztaty taneczne z K-POP z KYOK Studio* – bilety 15 zł/os. (kasa Browaru B., https://bilety.io/RSyKa)
17.30 – 18.30 K-POP Random Play Dance – wstęp wolny
18.30 – 20.00 Dyskoteka w rytmie K-POP – wstęp wolny

Podczas wydarzenia dodatkowo można będzie spróbować koreańskich smaków. Odbędzie się również K-IDOL LOOK Challenge.

* Warsztaty będą podzielone na dwie części po 45 min: choreografia zespołu gbandowego (żeńskiego) oraz bbandowego (męskiego). Będą to około 30-sekundowe fragmenty, prawdopodobnie dwa refreny lub refren i tak zwany dance break.
KYOK Studio (dawniej K-Pop School of Dance, pierwsza kpopowa szkoła tańca w Polsce) to poznańskie studio tańca, w którym prowadzone są regularne zajęcia K-POP COVER DANCE, czyli nauka oficjalnych choreografii najbardziej popularnych zespołów kpopowych. Poza kpopem, odbywają się także zajęcia POP-UP Class, na których pojawiają się choreografie z największych szkół tańca w Korei Południowej, takich jak 1Million Dance Studio czy Just Jerk Academy, a także zajęcia CHOREO, które są mieszanką układów w różnych stylach, od streetowego hip-hopu, po dancehall. Zajęcia w KYOK Studio prowadzą dwie instruktorki o bogatym warsztacie tanecznym w różnych stylach – hip-hop, balet, modern, taniec towarzyski, vogue – które szkoliły się zarówno w Polsce, jak i w samym Seulu.

Harmonogram może ulec zmianie.

Godzina wydarzenia: 13.30-20.00
Miejsce: Centrum Kultury „Browar B.”, ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego)
Bilety na płatne wydarzenia dostępne w kasie Browaru B.,   Biletyna.pl: https://bilety.io/5ldjq, https://bilety.io/RSyKa
Informacje: (54) 427 02 47, https://ckbrowarb.pl/

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.