Klub gier planszowych

1080

Przez cały marzec w sali 96 w Browarze B można będzie regularnie pograć w gry planszowe. Od środy do piątku w godz. 14-19 oraz w soboty  od 11 do 19.

Zarówno gracze początkujący, jak i zaawansowani znajdą coś dla siebie wśród najlepszych tytułów polskich i zagranicznych. Dostępne są gry familijne, edukacyjne, imprezowe, przygodowe, ekonomiczne i strategiczne, Pomocą i informacją służą instruktorzy. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Wstęp za  4,99 zł i 11,99 (bilet rodzinny). W promocji dostępne również karnety miesięczne. Grasz ile chcesz!

Lista gier: Taboo, Splendor, Przebiegłe wielbłądy, Dixit, Metropolia, Dobble, Osadnicy z Catanu, Sałatka z karaluchami, Takenoko, Trio, Mały książę, Tzolk’in, Ucieczka: Świątynia Zagłady, Cardline, Maskarada, 7 cudów świata, Carcassonne, Pędzące żółwie, Faras, Potwory do szafy, Surykatko kryj się, Make’n’Break, Hanabi, Small World, Zakazana wyspa, Budowniczowie: średniowiecze, , Vasco da Gama, Wsiąść do pociągu: USA, 303: bitwa o Wielką Brytanię, 111: alarm dla Warszawy, Reglamentacja, Fasolki, List miłosny, Story Cubes, Ognisty podmuch, Bohaterowie wyklęci, Rummikub i inne.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.