Mały Teatr –czemu nie?

Zajęcia teatralne w klubie „ Łęg” kierowane są do dzieci ze szkół podstawowych. Głównym założeniem koła teatralnego jest ćwiczenie z dziećmi poprawnej wymowy, dykcji, ekspresji, emocji oraz realizacja spektakli dla uczniów, rodziców, nauczycieli i społeczności lokalnej ukazująca praktyczne umiejętności członków zespołu. Dokonuje się to poprzez rozwijanie teatralnych zainteresowań uczniów, ich indywidualnych zdolności recytatorskich, literackich oraz wizerunkowych.

 

Teatrzyk Muchomorek

Powstał w 2012 roku z inicjatywy dzieci chcących przygotować program artystyczny na Dzień Mamy. Pierwszym przedsięwzięciem była inscenizacja wiersza „Na straganie”. Obecnie do grupy dołączyły kolejne dzieci i „Muchomorek” rośnie…

Adresat Dzieci 6-12 lat
Zapisy Wrzesień
Termin zajęć Poniedziałek
17.30 – 18.30
Środa
17.30 – 18.30
Koszt 0zł / miesiąc

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW


Magdalena Musielewicz

 

Z wykształcenia pedagog, animator kultury z zamiłowania instruktor, ukończyła szereg kursów związanych z kulturą, w tym Studium Praktyk Teatralnych w Toruniu: Nie myślałam wtedy że praca nad działaniami teatralnymi z dziećmi jest tak wspaniałym i wdzięcznym doświadczeniem. Chętnie rozwijamy  zainteresowania dzieci teatrem, nie tylko przygotowując z nimi przedstawienia, ale uczestnicząc z nimi w przedstawieniach jako widz oraz organizując dziecięce warsztaty z zawodowymi aktorami.