baner-joga

Joga pozwala zmienić, poprawić zakres wykonywanych ruchów, zwiększa możliwości ruchowe. Warunkiem niezbędnym jest systematyczność. Wymaga ona silnej woli i dyscypliny. Jedna asana, ale codziennie wykonywana pozwoli już po 21 dniach wyrobić nawyk, odruch, a to z kolei nie pozwoli wpaść w stare koleiny wzorców i sposobów zachowań.

Adresat Dorośli
Zapisy Wrzesień
Termin zajęć Środy 18.00-19.00
Nowy nabór Trwa
Cel zajęć Joga to zabawa. Dzięki ćwiczeniom polegającym na zabawie przekonasz się, że nowe ruchy i pozycje ułożenia ciała-asany, naprawdę sprawiają przyjemność. Ból jest wczesnym sygnałem ostrzegania. Nie dokuczaj sobie. Zmniejsz zakres albo wyjdź z pozycji, która sprawia dyskomfort. Joga wyklucza stres, ból, poczucie przymusu dlatego daje rewelacyjne rezultaty.
Koszt 70zł / miesiąc

Informacja o zapisach:

Osoby zainteresowane zapisem na daną formę proszone są o pobranie druku formularza. Wypełniony druk prosimy dostarczyć osobiście lub pocztą na adres: Klub „Stara Remiza” ul. Żabia 8, 87-800 Włocławek

Zajęcia poprowadzi Jowita Sorel – instruktor jogi. Absolwentka dwuletniej szkoły masażu leczniczego i kosmetologii. Oprócz jogi zajmuje się także masażem tajskim, belgijskim i lomi-lomi.

jowita