Zabawa

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat – to uśmiech, radość i nauka. W programie zajęć edukacja przeplatać się będzie z grami, zabawami plastycznymi i  ruchowymi. Podczas pierwszych spotkań zostanie ustalony przez dzieci kodeks zachowań małego odkrywcy i odbędą się zajęcia mające na celu integrację grupy, ośmielenie maluchów i wzbudzanie wzajemnego zaufania.

 

Edukacja

Przy pomocy aktywnych metod dzieci zdobywać będą wiedzę o otaczającym świecie, a w oparciu o własne doświadczenia poszukiwać odpowiedzi na nurtujące je pytania: dlaczego?. Jak powstają kolory, skąd się bierze śnieg, zabawy skojarzeniowe i integracyjne – to tylko niektóre tematy zajęć, w których udział wezmą mali odkrywcy.

Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń praktycznych ułatwi naukę zapamiętywania i kreatywności, a wszystko odbywać się będzie w serdecznej i miłej atmosferze.

 

Rozwój

Zajęcia pomogą w rozwoju inteligencji i wszechstronnych umiejętności, umożliwią dzieciom poznawanie świata wszystkimi zmysłami, ułatwiając w ten sposób efektywną naukę w przyszłości. Klub Młodego Odkrywcy pomoże dzieciom przekonać się, że nauka może być przyjemna, a otaczające je zjawiska są ciekawe i możliwe do wytłumaczenia. Jednogodzinne spotkania odbywać się będą w niewielkiej grupie, dwa razy w tygodniu.


Adresat Dzieci od 4 – 6 lat
Zapisy Wrzesień 2014
Termin zajęć
Koszt