Co robimy ?

Podczas zajęć dzieci i młodzież uczą się podstaw tańców latynoamerykańskich oraz standardowych. Kształtujemy nie tylko poczucie rytmu, muzykalność i ogólną sprawność fizyczną, ale również dbamy o postawę i koordynację ruchową. Zwracamy uwagę na prawidłową technikę tańca, umiejętność poruszania się na parkiecie i kulturę osobistą. Nauka tańca towarzyskiego daje dobre podstawy taneczne, dlatego w przyszłości dzieci i młodzież doskonale poradzą sobie z innymi technikami tanecznymi.

Dla kogo ?

Dla dzieci od lat 6 i młodzieży, nauka tańca prowadzona jest w dwóch grupach o zróżnicowanym poziomie umiejętności, natomiast dla dorosłych organizujemy kursy tańca towarzyskiego. Zapisy trwają przez cały rok.

Co nas wyróżnia ?

Klub Tańca Towarzyskiego „TAKT”, to sympatyczna i zgrana grupa dzieci i młodzieży zafascynowanych tańcem towarzyskim. Zajęcia prowadzą Mariusz Procelewski /tańce latynoamertkańskie/ i Paweł Włodzimierz /tańce standardowe/, którzy również dbają o sympatyczną atmosferę podczas zajęć. Instruktorzy przygotowują także specjalne układy taneczne, wykorzystując różne techniki i style tańca, dzięki którym zajęcia są ciekawsze i rozwijają pracę w grupie.


Uczymy tańczyć także dorosłych

W sposób łatwy i przyjemny pomożemy Państwu przyswoić podstawowe zasady tańca towarzyskiego. Zajęcia obejmują naukę podstawowych kroków i figur tańców standardowych m.in.: walc wiedeński, walc angielski, tango oraz tańców latynoamerykańskich: samby, cha cha, rumby. Pod okiem instruktora poprawicie Państwo koordynację ruchową i wrażliwość muzyczną oraz nabędziecie umiejętności taneczne, które przydadzą się na wielu imprezach towarzyskich.


Adresat Dzieci od lat 7, młodzież
Zapisy Możliwość zapisu na zajęcia
Termin zajęć Wtorki
– Takt Junior II, godz. 17:00- 18:30 (grupa najmłodsza)
– Takt, Takt Junior, godz. 18:30 – 20:00
Soboty
– Takt, Takt Junior , godz. 11:00- 12:30
– Takt Junior II, godz. 12:30 – 14:00 (grupa najmłodsza)
Koszt 60zł / miesiąc

ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW – TAKT JUNIOR


ZDJĘCIA Z WARSZTATÓW – TAKT


Mariusz Procelewski

Specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich, jest również instruktorem tańca sportowego oraz stylów ulicznych m.in.: hip hop, house, bboy-ing. Ukończył wydział wychowania fizycznego w AWFiS w Gdańsku. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S w stylu latynoamerykańskim. Jako tancerz brał udział w prestiżowych turniejach wielokrotnie stając na podium.


Paweł Włodzimierz

Instruktor tańca towarzyskiego w stylu standardowym oraz tancerz zawodowy Federacji WDC. Posiada uprawnienia sędziego Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Wielokrotnie był medalistą i finalistą Mistrzostw Polski w Tańcu Towarzyskim, uczestniczył również w największych międzynarodowych turniejach tańca m.in. w Blackpool /UK/