Koncert Majki Jeżowskiej w sali widowiskowej

www

To niekwestionowana królowa piosenek dla dzieci, ale jej przeboje znają i uwielbiają wszyscy, bez względu na wiek. Koncert na zakończenie wakacji już 28 sierpnia o 17.00 na dziedzińcu Browaru B.!
Ze swoją kolorową osobowością, wspaniałymi piosenkami, kontaktem z publicznością i humorem potrafi porwać do zabawy każdego widza, a jej koncert to okazja do wspólnego śpiewania, tańca i uśmiechu dla całej rodziny.

Wokalistka obdarzona ciepłym głosem i niezwykłym temperamentem ma na koncie sporo przebojów m.in. „A ja wolę moją mamę”, „Wszystkie dzieci nasze są”, „Laleczka z saskiej porcelany” czy „Najpiękniejsza w klasie”, „Od rana mam dobry humor”.
Jeżowska dwa lata temu wystąpiła na Pol’and’Rock w Kostrzynie, gdzie porwała kilkudziesięciotysięczną widownię.

Zapraszamy na koncert Majki Jeżowskiej Band – najsłynniejszej artystki śpiewającej dla dzieci. Poświętujmy razem, wszak każdy z nas jest dzieckiem!
Majka Jeżowska to wokalistka i kompozytorka, autorka wielu przebojów i widowisk muzycznych. Ma na swoim koncie Platynową i kilka Złotych Płyt, wiele razy była laureatką festiwalu polskiej piosenki w Opolu, ma też tytuł Kawalera Orderu Uśmiechu, jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF-u.

Bilety po 20 zł do kupienia w kasie Browaru B. i na biletyna.pl

Z powodu zapowiadanych opadów deszczu koncert planowany na dziedzińcu, odbędzie się w sali widowiskowej.

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.