Koncert w środku lata: Pilnujmy marzeń

zdjecie2

3 sierpnia 2026 roku o godzinie 19:00 na Dziedzińcu odbędzie się koncert pełen letniej energii, wspomnień i artystycznych wzruszeń.

Usłyszycie znane i lubiane utwory w zupełnie nowych, niepowtarzalnych aranżacjach autorstwa Pawła Puszczało. Na scenie wyjątkowy klimat stworzy zgrany duet wokalny oraz znakomity pianista.
Wystąpią dla Was:
 Beata Molak – wokal
 Michał Szafraniec – wokal
 Paweł Puszczało – kontrabas, gitara basowa
 Marcin Partyka – instrumenty klawiszowe
 Przemysław Skubała – saksofon, klarnet
 Paweł Stankiewicz – gitary
 Karol Domański – perkusja
3 sierpnia 2026 r., godz. 19:00
Miejsce: Dziedziniec Centrum Kultury „Browar B.”
BILETY po 30 zł dostępne w kasie CK „Browar B.” i na biletyna.pl

 

 

Pozostałe aktualności

piknik
Piknik pod Kujawskim Niebem
slajder-1920-x575-ckbb-Fajan-festiwal-2026
VI Fajans Festiwal Włocławek
Baner promocyjny VI Fajans Festiwalu we Włocławku, prezentujący stylizowanego, niebiesko-białego pawia w technice malarstwa fajansowego na jasnoniebieskim tle. Po lewej stronie widoczny jest kaligrafowany tytuł „Fajans sztuka”, a pod nim logo festiwalu. Po prawej stronie pętelka pędzli malarskich z niebieską farbą umieszczona w fajansowym naczyniu. W prawym górnym rogu logotypy organizatorów: Centrum Kultury „Browar B.”, Miasta Włocławek i Skarbca Fajansu.
Konkurs FAJANSsztuka 2026

Komentowanie jest zamknięte.