Koncert Czarny / Nosal

Czarny nosal www

Pod tą przekorną nazwą kryje się naprawdę niezwykły duet, pochodzący z Kędzierzyna-Koźla. Oryginalny głos i przepiękne piosenki Rafała Nosala połączone z gitarą Darka Czarnego, tworzą niepowtarzalną całość.

Darek Czarny ma na koncie współpracę z zespołem Stare Dobre Małżeństwo. Współpracował z Tomaszem Szwedem. Koncertował z G. Hamiltonem V i wielkimi muzykami sceny Country. Jest muzykiem, wokalistą, aranżerem i kompozytorem grającym na gitarach akustycznych, gitarze dobro, mandolinie, lap steel. Obecnie jest wokalistą i gitarzystą zespołu “U studni”, który współtworzą byli muzycy Starego Dobrego Małżeństwa.
Rafał Nosal to muzyk o niezwykłej wrażliwości, autor piosenek i kompozytor. Jest przede wszystkim liderem oraz założycielem pochodzącej z Opolszczyzny Grupy Bohema z którą ma na koncie dwie płyty – “Niepogoda na sny (2005) i “Niech tak zostanie…” (2007. Jest finalistą „Debiutów” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Międzynarodowego Vena Festiwal.

Koncert duetu Czarny Nosal 9 stycznia o godz. 18.00 w Sali Kameralnej w „Browarze B.”. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Moje Nuty.
Wejściówki do odbioru w kasie. Ilość miejsc ograniczona!

Ważna informacja dla wszystkich, którzy wybierają się na koncert.
W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy, aby:
📜 osoby posiadające certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19 okazały go obsłudze przed wejściem do sali. Posiadanie certyfikatu zwalnia Państwa z konieczności wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
📜 Osoby, które nie wyrażają woli niewliczania do limitu miejsc uprzejmie prosimy o przekazanie obsłudze oświadczenia o stanie zdrowia, które będzie można wypełnić na miejscu.
W trakcie koncertu pamiętajcie o zasadach zachowania dystansu społecznego, dezynfekcji rąk oraz zasłanianiu ust i nosa maseczką ochronną.
Bawmy się bezpiecznie!

Pozostałe aktualności

lubomski - baner-ckbb
Lubomski
baner-vistula
„Kujawy” na Vistula Sounds
slajder 1920 x575 ckbb Browar na Slodowie
„Browar B.” na Słodowie

Komentowanie jest zamknięte.