Kurs rysunku komiksowego

1080

4 stycznia ruszają kolejne spotkania miłośników rysowania komiksów!

To propozycja dla każdego, dla kogo rysunkowe opowieści są środkiem opowiadania własnych historii. To zajęcia na których można przelać na papier to, co tylko wymyśli głowa. Kurs obejmuje wszystkie etapy tworzenia komiksu od pierwszej kreski do skończonej opowieści.
Ten kurs to również nauka rysunku, umiejętność przygotowania storyboardu, projektowania postaci i otoczenia. Jest to poszukiwanie swojego stylu. Odkrywanie go przez różne zadania. Różnorodne zajęcia obejmujące wiedzę i praktykę od komiksu amerykańskiego aż po europejski nie pozwolą Wam się nudzić! Ponadto, będziecie rysować więcej niż zwykle, dzięki systemowi nauki prowadzonego kursu. Jeśli biel kartki Cię nie przeraża, a ołówek jest Twoim sprzymierzeńcem, to jest kurs dla Ciebie! Kurs obejmuje też zapoznanie się w możliwościach grafiki komputerowej.
Nasi instruktorzy wprowadzą w tajniki warsztatu pracy rysownika i komiksiarza. Nie obce będą też zagadnienia teoretyczne tworzenia rysunkowych opowieści. Świat komiksów stoi przed Wami otworem!
Prowadząca: Katarzyna Kwiatkowska
Adresat: Młodzież, dorośli 12+
Termin zajęć: od 4 stycznia 2017 r. poniedziałek, środa 16.00-18.00
Koszt: 150 zł / kurs 3 miesiące

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.