Majówka na Bulwarach

slider

2 maja na Bulwarach im. Marszałka J. Piłsudskiego potężna porcja muzyki z udziałem Natalii Przybysz i Vito Bambino! Będą też food trucki, ketchup Włocławek i strefa Browaru Gostynin.

Zaczynamy o 17.30 konkursami i muzyczną rozgrzewką, a potem…

18.00 Vito Bambino

Mateusz Dopieralski, to artysta różnorodny gatunkowo i kulturowo. W Niemczech rozpoznawalny jako aktor tamtejszych scen i ekranów. W Polsce zdobył popularność jako wokalista grupy Bitamina, eksperymentującej z brzmieniami z pogranicza hip-hopu, solu i jazzu. Solową karierę, w szeroko rozumianym klimacie indie, prowadzi pod skrzydłami polskiego oddziału legendarnego labelu Def Jam. Rozpoznawalność przyniosły mu również współprace z takimi artystami jak Quebonafide i Sanah. Z Dawidem Podsiadło i Darią Zawiałow w ubiegłym roku tworzył Orkiestrę Męskiego Grania.

20.00 Natalia Przybysz

Zaliczana jest do grona najważniejszych i najbardziej wpływowych artystek w kraju. Laureatka wielu nagród muzycznych, w tym pięć Fryderyków. Niegdyś członkini popularnego duetu Sistars, po którego

rozpadzie rozpoczęła karierę solową. Dwa pierwsze krążki, utrzymane gatunkowo w hip-hopie, soulu i r&b, wydała pod pseudonimem artystycznym Natu. Od 2014 roku funkcjonuje na rynku muzycznym pod własnym imieniem i nazwiskiem, tworząc autorskie, głównie bluesowe utwory. Jako artystka wyróżnia się niezwykłą umiejętnością do

łącznia subtelnego liryzmu z dynamiczną formą. W marcu premierę miał nowy album Natalii Przybysz pt. “Zaczynam się od miłości”. Płyta zawiera niezaśpiewane dotąd teksty Kory z muzyką skomponowaną przez Natalię oraz jej zespół.

Mecenasem Majówki jest Ketchup Włocławek. Sponsorem Majówki jest Browar Gostynin.

Organizatorzy: Centrum Kultury “Browar B.” i Urząd Miasta Włocławek

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.