Klub gier planszowych: “Mieć w domu barana”

Nocne granie taktyk 2019 www

W piątek 30.08 Taktyk zaprasza na całonocne spotkanie z grami. Bohaterami będą zwierzęta. Czy dzik umieszczony w salonie staje się automatycznie zwierzęciem domowym? Jak powstaje wieża z wielbłądów? Co wyprawia miś, która doczekał się trójki pandziątek?

Ozdobą wieczoru powinny być rozgrywki w Agricolę. Klasyk o gospodarstwie rolnym, który ukazał się w 2007 roku, nadal znajduje się w Top 30 najpopularniejszych gier na świecie, zyskując kolejnych fanów. Każda decyzja wywołuje efekt śnieżnej kuli: zasadzić warzywa czy wziąć barana, upiec chleb czy zbudować zagrodę? To tytuł dla miłośników myślenia, ale i zabawy, bo gra ma sporą dawkę humoru.
Tej nocy rozrywkę zapewni również cała plejada „pędzących”: ślimaki, żółwie i jeże, a nawet wielbłądy. Młodszych graczy powinny zachwycić Myszki w opałach oraz wymagające zręczności i bystrego oka Motylki. Można też będzie stworzyć własny ogród zoologiczny w Zooloretto albo nawet bambusowy dla nieznośnego pandy-żarłoka w Takenoko. Ambitnym graczom Taktyk proponuje jedną z najpiękniej wykonanych gier pt. Waggle Dance o życiu pszczół.

Granie rozpoczyna się o 18.00 i tradycyjnie trwa do świtu.

Bilety 12 zł

Piątek, 30.08, 18.00 – 5.00
Taktyk, CK Browar B., ul. Bechiego 4

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.