“Najsłodszy owoc”

owoc www

Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie w Browarze B. już  27 maja o 19.00!

Prapremiera austriackiej sztuki Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii w gwiazdorskiej obsadzie!

Przekład Anna Kondrat, Kamila Śniegocka, Magdalena Walczak (pod kierunkiem dr hab. Anny Wołkowicz)
Obsada Edyta Herbuś – w roli Klaudii, Kaja Paschalska – w roli Sary, Paweł Okraska – w roli Michała, Bartek Firlet – w roli Jerzego
Reżyseria Dariusz Taraszkiewicz
Scenografia Tomasz Bzdęga /
Kostiumy Anna Puchalska
Muzyka Jacek Zamecki
Choreografia Janja Lesar
Producenci spektaklu Teatr Skene Warszawa, Dom Kultury w Rawiczu

Najsłodszy owoc znajdziesz w ogrodzie u sąsiada. A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno… Jesteście Państwo przekonani? Prapremiera austriackiej sztuki „Najsłodszy owoc” Stefana Vogla, pełna zaskakujących zakrętów akcji i przezabawnych perypetii, spróbuje poddać te pomysły analizie. Czworo przyjaciół z czasów Podstawówki, „pożenionych” ze sobą, wezmą się do działania „ku uciesze” publiczności, niosąc jej rozsądne wnioski. Dwie godziny mądrej zabawy zagwarantują Państwu znani z wielu filmów i seriali aktorzy młodego pokolenia, w spektaklu wyreżyserowanym przez Dariusza Taraszkiewicza. Choreografię przygotowała zwyciężczyni Edycji Tańca z gwiazdami Jania Lesar.

Spektakl miał się odbyć 19 listopada i został przełożony na 27 maja. Wydarzenie organizuje Opus Art. KUP BILET!!!

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.