Nenufary po japońsku, czyli stań się wybitnym niwashi

Baner-Taktyk-Ichiban-1080

Taktyk zaprasza na turniej w Haru Ichiban. To pięknie ilustrowana, 2-osobowa planszowa gra logiczna. Gracze wcielają się w rolę 2 ogrodników, dbających o nenufary, pływające po powierzchni japońskiego stawu. Kto umiejętniej wykorzysta tytułowy „pierwszy wiosenny wiatr”, aby stworzyć harmonijne wzory z kwiatów, ten zostanie najlepszym ogrodnikiem samego cesarza.

Gra urzeka urodą orientalnego klimatu. Jednak nie dajcie się zwieść, na niebieskich wodach planszy toczyć się będzie zacięta taktyczna rozgrywka. Nieskomplikowane zasady umożliwiają grę zarówno dzieciom, jak i dorosłym, ale kluczem do sukcesu pozostanie umiejętność odpowiedniego układania kwiatów.
Patronem i fundatorem nagród – po raz pierwszy we Włocławku – są Hobbity.pl, wydawca gry Haru Ichiban oraz Tokaido. Oryginalną ścieżkę muzyczną do turnieju opracował zaś Steven Chu z Hongkongu, Saboteur World Champion 2016.
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Poznajcie Japonię z nami!

28.01, sobota, g. 12.00, klub gier planszowych Taktyk, CK Browar B., ul. Łęgska 28, wstęp wolny, liczba miejsc limitowana, zapisy: klukaszewski@ckbb.pl

Pozostałe aktualności

Komentowanie jest zamknięte.

[an error occurred while processing this directive]